Life
39435 prikaza

Otkriće: Prve kamikaze bili su zapravo Srbi

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mustang72 15:38 19.Siječanj 2019.

    Kamikaze su se zabijale u američke brodove a ne u zrakoplove.Zabijanje u zrakoplove prakticirali su i Rusi elisom lomeći repove i krila protivničke zrakoplova.Čitao sam kako je jedan srpski oficir ostavši bez goriva iznad Paraćina odlučio odjedriti do Berlina ne ... prikaži još! bi li se zakucao Hitleru u bunker ali negdje iznad Graza naletio je na jato gusaka pa je prisilno aterirao.Nastavio je pješaka ali ga je u Alpama priženio smeđi medvjed.

  • ivan.lorkovic 10:24 18.Siječanj 2019.

    Puste priče o srbskom junaštvu. 6 aprila 1941 od pet armija tri su po sastavu bile čiste srbske ali se nisu htjele boriti niti braniti Jugoslaviju pa ih je Švabo porazio za nekoliko dana. Beograd je osvojila grupica od desetak ... prikaži još! slučajno i prerano zalutalih njemačkih voj nih a gradonačelnih Beograda im je odmah uručio ključeve grada. Da su branili Beograd lkao mi Hrvati 1945 Odžak ili 1991 Vukovar - Beograd ne bi pao do 1942. Toliko o srbskom junaštvu-

    • CICA 19:02 18.Siječanj 2019.

      a vidi se kako se branio Zagreb kada su svabe usliu vasu lipu hihihihi 1941 eto toliko o vama koste i sta ste

  • staribrod 19:03 19.Siječanj 2019.

    A onda je svizac zamotao čokoladu...............................

  • Vuk 00:37 19.Siječanj 2019.

    Jos bi biokonjusar da nije bilo Srba !!!

    • Perun 10:26 21.Siječanj 2019.

      Ja kao Hrvat moram priznati da je to istina koja se mnogima ne sviđa. Hrvati i Srbi su Slavenska braća i zato sve idiotizme iz povijesti moraju ostaviti sa strane i graditi zajedno naše bliske buduće odnose.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.