Top News
41037 prikaza

Tajni život maršala: Tito se kupao u Dioru

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dosta 23:39 28.Kolovoz 2016.

    Ne vole ga a desni bi dali dupe za njegov način života.Tita nema a još se nije našao netko da nam da bolji život od onog kojeg sam imao kod njega.Nabijem i jedne i druge koji osim jednoumlja ništa ne daju.

  • persida 14:15 21.Ožujak 2017.

    ženi sam redovito kupovao Yves Saint Laurent za praznike ja pušio duhan , imao 4 lule Savinelli, prije 47 god. oženili se u crkvi Sv. Katarine , za kaznu svi završili u restoranu Dva Goluba i pjevali do zore redovito ... prikaži još!to odlazili na skijanje u Austriju - Donersbachwald, redovito na more Martinšćica - Cres , Tomos 4 + Elan čamac djeca krštena i diplomirala sagradili malu vikendicu u zagorju srednja stručna sprema žena i ja stan dobili od firme sada - jadni penzioneri 1700 kn ja 2700 kn žena

  • ranko75 13:34 21.Ožujak 2017.

    Nije on kopile,bice da si ti!

  • ranko75 13:34 21.Ožujak 2017.

    Nije on kopile,bice da si ti!

  • mojakoka 21:41 11.Veljača 2016.

    Mnogo dobar ovaj drug tito živio mnogo dobro,i eto poslije svega peče se negdje u paklu

    • ranko75 13:32 21.Ožujak 2017.

      Zasto bi se pekao u paklu.Pazi da se be budes pekao ti jer kleveces jednog od boljih ljudi koje smo imali!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.