Life
103292 prikaza

Ovčara: "Ne'ko će platiti što smo ih toliko počvokali..."

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar una1
    una1 16:54 20.Studeni 2016.

    Komentirajte ? Da, hoću. Članak sam pročitala u jednom dahu. Tih dana bili smo u podrumu naše kuće, gledali smo TV.e i plakali smo. Granate su fijukale iznad nas. Da se vratim na članak, dječaka od 14. godina ubiti, to ... prikaži još!o može samo monstrum. Moram spomenuti Pernara, koji kaže," oni samo čekaju da čuju riječ oprost" nema oprosta nakon preživljenih strahota, nema gospodo, i ne očekujte ih od mene.

  • Lidija 21:23 20.Studeni 2016.

    Nigdje nije spomenuto da su djecaka silovali..i ostale zarobljenike..procitajte knjigu -Prezivio sam Vukovar i Ovčaru..

  • Mrphy 23:52 20.Studeni 2016.

    Gnjusno...monstruozno...tjesi me to da ce takvi nemogu nazvat ni ljudi,vec monstrumi,demoni gorjeti u najdubljem krugu pakla!!!

  • Mrphy 23:55 20.Studeni 2016.

    Komentirajte ovdje ljudi a ne tamo na koje kakve gluposti i clanke...kakav covjek djetetu od 14god to moze napravit...treba procitat ovu knjigu

  • karter 20:26 23.Studeni 2017.

    Taman kad sam ovo pročita zapitam se zašto hrvati slušaju cajke četničku muziku sandru afriku,cecu milicu todorović i sl a ta muzika je ubijala 91 .

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.