Life
17467 prikaza

Ovako stvarno izgleda smrt - on je umro, pa se vratio...

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • miki 18:17 03.Lipanj 2016.

    Doživio sam slično iskustvo, samo moj ulaz u smrt bio je prilikom duboke meditacije. Odavno se ne bojim smrti, pa sam pokušao ući u to stanje ne znajući točno hoću li uspjeti vratiti se, i nisam se previše brinuo. Uglavnom, ... prikaži još! ušavši u stanje smrti, sve je nestalo.

  • miki 18:19 03.Lipanj 2016.

    Ali nisam bio mrtav, odnosno nisam prestao postojati. Postojala je tama, ne kao nešto loše, već jednostavno praznina, mrak. Bez prostora, vremena i bez ikakovih znanja, sjećanja, osjećaja, strahova. Bilo je samo jedno ogromno ništa. Ali "bilo je". To je važno shvatiti.

  • miki 18:22 03.Lipanj 2016.

    Također sam po buđenju iz meditacije imao dojam da sam puno vremena proveo tamo, ne znajući ništa, ne osjećajući ništa, ne misleći ništa...iako tamo nemaš uopće osjećaj vremena. Teško je to objasniti, jednostavno, treba iskusiti. Lp

  • miki 18:34 03.Lipanj 2016.

    To ne znači da bog ne postoji, niti se kosi sa crkvenim naukom. To stanje bi se moglo prevesti kao čekanje sudnjeg dana, kada će svi mrtvi ustati i biti suđeni. Ne zagovaram ni jednu teoriju, no znam da bog ... prikaži još! postoji. Ne znam puno o njemu, osim toga da postoji. Lp

  • Mate11 00:04 08.Studeni 2016.

    On je kompletno ignorisa jednu činjenicu, a to je da je bija svjestan. Ako postoji svijest u tom crnom vakumu, onda postoji život. Njegovo je iskustvo zapravo dokaz da postoji život poslje smrti, a ne potvrda da ne postoji. Inače, ... prikaži još! to liči na prvu fazu smrti opisanu u Tibetanskoj knjizi mrtvih, uticajnom tekstu Tibetanskog Budizma, kada svijest postoji u potpunoj tami, i onda iz te tame nakon nekog vrimena izroni svijetlost primarnog intelekta.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.