Life
3694 prikaza

Ovo je vrsta psa koji će vas sigurno ugristi

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • did.ivy 21:01 30.Studeni 2019.

    Dog attacks on postmen and delivery drivers made up almost a third of personal injury claims in 2015! The dog breed that was revealed to be the most responsible for attacks on delivery workers was German Shepherds, followed by Staffordshire ... prikaži još!e Bull Terriers, Border Collies and Labradors.. Dakle krivo preneseno, vidi link: https://www.google.com/amp/s/www.animalfriends.co.uk/blog/postmen-dogs-public-liability/amp/?espv=1

  • pinkness 13:29 26.Rujan 2016.

    prvo i ono glavno da to sve ovisi o vlasnicima pasa, ako se radi sa psom na pravilan način neće sigurno ugristi. imam psa,mješanku labradora koju je netko napustio, ona je prijatelj sa svima,posebice sa poštarima, i sigurna sam da ... prikaži još! nikad nebi nekog napala.

  • Visibaba 13:39 26.Rujan 2016.

    Ne znam odakle vam ovi podaci, no ono što je sasvim sigurno i točno jest da je za najveći broj ugriza odgovoran jazavčar, on je na prvom mjestu. U to su kao žrtve napada uračunati i sami vlasnici.

  • vipjerry 22:23 26.Rujan 2016.

    To netko halucinira ili što? Kakvi Labradori?!? Ovo je službena statistika ugriza: http://www.dogsbite.org/dog-bite-statistics-study-dog-attacks-and-maimings-merritt-clifton.php Niti traga Labradorima...

  • PhillipDretar 19:33 28.Rujan 2016.

    Jos samo jedan u nizu "izvrsnih" članaka hrvatskih novinara. Pretpostavljam da osoba koja je napisala članak u životu nije imala ribicu kao kućnog ljubimca, a kamoli psa. Njihovo ponašanje ovisi o ponašanju vlasnika. Same "pohvale" za članak

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.