Ekonomix
53407 prikaza

Pljačkaju na naočalama: Vrijede 400, prodaju za 4000 kn

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • makan1210tahi 08:33 26.Kolovoz 2019.

    kad je cijena vezana na cijenu kvadrata stana

  • Avatar octopus
    octopus 11:11 26.Kolovoz 2019.

    Cijene u dolarima, California.... Ima li netko tko će otići malo po Zagrebu, ili bilo gdje u Hrvatskoj i usporediti cijene okvira?

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 08:43 26.Kolovoz 2019.

    porez na budale,svatko tko ima socijalno osiguranje naočale imaju besplatne ,no kada ti se počnu preseravati pojedini i hoću moderne okvire naka ih i oderu i za 10 tisuća kuna jer im je važniji moder nego da im se popravi vid....

  • list68 12:11 26.Kolovoz 2019.

    Nemam se ja što "preseravati", doktor mi je prepisao naoćale koje koštaju 7 000Kn. Normalno da ih nisam uzeo, otišao sam u najbližu "obićnu" trgovinu i za 70 Kn kupio naoćale za čitanje, i za 170 Kn "zatamnjene", za daleko, ... prikaži još! jest da vidim duplo i na jednima i drugima, ali jednostavno ne mogu izdvojiti 7 000 Kn za naoćale

  • cvrle 18:53 25.Kolovoz 2019.

    Kakav vrh novinarstva, copy/paste stari članak, sigurno će raja zaboravit da je objavljen prije par mjeseci. Lol

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.