Ekonomix
101743 prikaza

Prazne ležaljke: Crne prognoze za hrvatski turizam

Komentari 18 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivekbokek 11:39 22.Kolovoz 2018.

    Kao i svemu problem je u ljudima. Ja sam domaći gost na obali evo jutros bio u trgovini , gužva je, prodavačice se jedva pokreću osim (jedne mlade- mislim da je na praksi) na pultu iza piše cjena 8 i ... prikaži još!i nešto za kruh u četvrtima, za sir kao na akciji isto 8 kn( svježi posni) za vodu ni ne pišu cjene itd. Dođem pogledam račun kruh je cjeli 49 kn a četvrt 12,25 ( sreća pe ne uzeh cjeli) sir je 16, a meso sa udjelom od 200 grama junetine na kilu mješanog naplaceno samo junetina itd.

  • Avatar Tamara Rogic
    pravafreundin 07:44 21.Kolovoz 2018.

    srpanjska rupa, a sad je kraj kolovoza :D Nek ne dolaze vise, samo zagadjuju i smrde, mrzim turiste, nitko ih na oci ne moze vide vidjeti! Radje cu crknuti od gladi nego trpiti tu gamad

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.