Top News
42721 prikaza

Povjesničar: "Tito je lagao o svom ratovanju"

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nazor 20:36 20.Siječanj 2018.

    povjesničari su lažovi jer rođeni su poslije događaja i u najmanju ruku prenose laži, rekla-kazala...A to da je Tito bio kriminalac mogu izjaviti jedino veliko-srpski četnici i veliko-hrvatske ustaše a i oni su rođeni poslije tog vremena ali su novokomponirani ... prikaži još! indolentni mužeki koji misle da imaju znanje cijeloga svijeta u biti kruha i igara nikad dosta.

  • nerminius 17:41 20.Siječanj 2018.

    Pazi teksta nazovi povjesničara; priča se, čulo se, neki misle, nigdje nije navedeno, ali... .. Evo, to je kadar ove korumpirane puste žabokrečine, vjerojatno mogu pogoditi kojeg podrijetla, koji bi malo da bude teorije zavjere. Novinara razumijem, ostvario je nadprosječbu ... prikaži još! posjećenost ovoj stranici, ali ako je ovo što je citirano tekst povjesničara, onda sam ja papa Franjo. Ovoliku količinu izmišljotina i pretpostavljenih nebuloza može napisati samo lakrdijaš.

  • ljubazansic 11:02 20.Siječanj 2018.

    smeće jedno ..za takve kao ti.. bio izmišljen Goli otok... imaš sreće što si se kasno rodio... išto živio u ovoj korumpiranoj državi... sram te bilo bi mi da jedna

  • tukic.s 15:11 20.Siječanj 2018.

    Tito je bio kriminalac i prevarant. Nema se šta dodati

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.