Top News
110991 prikaza

Priča o bratstvu ustaša i četnika iza legendarne slike

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nije-bitno55 16:13 01.Prosinac 2017.

    ko zna sta mi jos neznamo a mise medusobno ubijamo u korist jos vecih zlocinaca Bozji ludi pogledajte sta imate sada u dzepu pa se putajte jel nebi bilo bolje jedno drugom pomoci. sedite i popite jednu ko sprema veceru ... prikaži još!veceru om je odgovoran za sve pusti politiku i proslost dost ja klanja radi te skupa toje dobro i za jednog i za drugog

  • MartinK 08:14 17.Listopad 2018.

    Jedan od boljih dokaza da ustaše nisu imale ništa protiv Srba i pravoslavaca, pod uvjetom da su prihvaćali hrvatsku državu. Jedini koji su se uvijek otvoreno borili protiv hrvatske države su bili jugofašisti. Zato tio isti jugofašisti još uvijek trube ... prikaži još! o ustaškoj genocidnosti i drugim nebulozama.

  • MUJO 21:57 25.Travanj 2017.

    pa naravno ,da te ne zanima jer si ustaša

  • Jugoivo 07:10 27.Travanj 2017.

    Pa ko da nismo znali, mi koji smo živjeli "u mraku". A sam naslov je "mutikaški", da bi se "spustilo" četnicima da su oni činili najsvirepije zločine.

  • mariohrvat 16:51 14.Travanj 2021.

    USTŠE I ČETNICI ZAJEDNO STE BJEŽALI I OPET ĆE!!! SAMO BRATSVO I JEDINSTVO, FASISTE NA LOMAČU

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.