Life
99097 prikaza

Bizarni znak na Titovoj štafeti najavio je raspad Juge

Komentari 18 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luka Nowak
    Luka 21:19 25.Svibanj 2018.

    Nosio sam tu stafetu 4-5 puta kao klinac. Bio "ponosan" ))-: . Slovenci su preko tjednika "Mladina" poceli rusenje Jugoslavije. Sto su oni pisali, mi s juga, nismo o tome smjeli pricati ni sapatom, izmedju prijatelja. ... Bravo Dezela !!

  • johny 19:12 02.Veljača 2018.

    to su bila najgora vremena,a štafeta je bila vrhunac gluposti,nešto slično sj.koreji

    • vjaceslav 21:22 02.Veljača 2018.

      ajme, johny, ja san u trogiru trka štafetu od graskog mosta do kanpa lokvice, a trka bi je sve do pantana-mlinice, da mi je nisu vazeli

    • crazy.dictator 00:01 03.Veljača 2018.

      ta vremana nisu bila dobra ali nisu ni ova sada. tada si mogao zavrsiti u zatvoru zbog pjevanja (pomalo naglupih pjesmuljaka koje danas ionako nitko ne pjeva). danas u zatvoru ne zavrsavaju"zasluzni drugovi"(kao ni tada) ali danas su iznosi koje ... prikaži još! su"pospremili"daleko veci. tada su se krili iza"zasluga za narod"a danas se kriju iza"domoljublja". sve u svemu skupo placeno NISTA

    • nerminius 19:58 04.Veljača 2018.

      Štafeta nije bila instalirana nego odraz narodne volje. Život u Jugoslaviji trebaju komentirati ljudi koji su tada živjeli, a ne nadobudni mladi bez ikakve veze s onim vremenom.

  • Bukara11 06:58 03.Veljača 2018.

    Bolje je ne spominjati Jugoslaviju najveću sramotu Hrvatskog Naroda!!!!!!!!!!!!!

    • nerminius 20:00 04.Veljača 2018.

      Možda u Hercegovini, mi ostali u većini ne osjećamo to na tvoj način.

    • Perun 13:40 25.Svibanj 2018.

      Titova Jugoslavija je jedino svijetlo doba u Hrvatskoj povijesti od 1102. godine od kada smo idućih 800 godina bili mađaronski i habsburški kmetovi. Tko drugačije tvrdi ( a obično su to bečki konjušari ) nema blage veze o povijesti i ... prikaži još! statusu Hrvatske u drugim strukturama.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.