Top News
5987 prikaza

Remeti mu planove: Zoki Beri više odmaže nego pomaže

Komentari 40 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 11:43 09.Svibanj 2020.

    plenkovic se sada skrivva iza desnice i na kraju ce s škorom skupa. sve su to desmicarske igrice

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:20 09.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:59 09.Svibanj 2020.

      majmune jedi bananu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:27 09.Svibanj 2020.

      bestZločinac, naravno da ću dati tvojoj mami da mi popuši. Kakav bi ja bio čovjek da joj ne dopustim da mi pocucla kurac i proguta spermu, zaslužila je, treba joj to da zaboravi na svog sina, propalog abortusa.

    • BESTpartizan 18:56 09.Svibanj 2020.

      uff tio mozes samo da uzvališ tho osonu dok reve zadom spremn gayu hahaha mamj t iustasku

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:02 10.Svibanj 2020.

      bestZločinac, toliko si glup da ne možeš dvije riječi sastaviti a kamo li cijelu rečenicu blento čmeljavi, komunističkoFašistički.

    • BESTpartizan 10:49 10.Svibanj 2020.

      hahaha sroljo di si opet places

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:17 10.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nemaš hrabrosti otvoreno i direktno odgovoriti na pitanje koje sam ti postavio a ono glasi, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:21 10.Svibanj 2020.

      hercegovce boli li te odzak

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:04 11.Svibanj 2020.

      bestZločinac, odgovori osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:38 11.Svibanj 2020.

      da ponobim osudujes li ustask povi za dom, spremni naravno da nisi jer si ustasa ifasist

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:59 11.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je ... prikaži još! i zašto počinio?

  • Avatar KimberlyXA79
    KimberlyXA79 11:59 09.Svibanj 2020.

    Вoк! Рosjеtite moju stгаniсu u Sеx Clubu – w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆­s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Avatar JenniferWE92
    JenniferWE92 08:15 03.Lipanj 2020.

    Poglеdаjtе mоje videоzaрisе о mаstuгbасiji na wеb кamеru ––– w​​w​​w​​.​k​i​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • Avatar BarbaraAV74
    BarbaraAV74 11:44 09.Svibanj 2020.

    Carol, 32. w​​w︅︆​w​.​​l​​o︅︆v​​e​︅︆​x​​x​​.​c​︅︆l​​u​​b

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.