Top News
45987 prikaza

Generali iza rešetaka: Nakon rata "upali" u kriminal

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Okradeni 06:40 24.Srpanj 2017.

    Tko je od njih bio pošten prije rata!? Pa i sam Rojs je pričao ksko je koješta švercao dok je vozio bus za Njemačku - tamo alkohol i cigarete, u povratku tehničku robu. Korade, njega su svi znali kao vrlo, ... prikaži još! vrlo problematičnog čovjeka još prije rata. Ostao je dužan u nekoliko trgovina građevinskim materijalom jer je uzimao robu po principu "znaš ti tko sam ja?".

  • Okradeni 06:45 24.Srpanj 2017.

    Što je sa trenutnim ministrom obrane? Postoji snimka prilikom ulaska HV u Knin kako vojnici nose neke stvari (izlozi porazbijani), a Krstičević gleda u izlog SDK ili neke banke. Znao je on da je tamo lova. Otkud njemu 20.000.000 za ... prikaži još! temeljni kapital firme koju je osnovao poslije rata?

  • zvone 16:54 24.Srpanj 2017.

    nisu generali u ratu nego generali u krađi

  • Avatar Antun Sklepić
    marica 14:32 25.Srpanj 2017.

    ma samo da mi je upoznati tog hrvatskog dobrovoljca koji je ostao dužan 3 milijuna kuno pa nije to kanarinac pa da se izgubi negdje.

  • Okradeni 06:42 24.Srpanj 2017.

    Što je s onim generalom koji je kod Požege vojskom krčio ceste za industrijsku zonu gdje su njegovi prijatelji imali objekte a kasnije i sam bio umiješan u makinacije oko zemljišta?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.