Top News
3003 prikaza

Skandalozni pamflet Radničke fronte o Građanskom odgoju

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Posavac51 02:01 09.Svibanj 2018.

    Trazili ste gledajte dok je bilo Tita bilo je i zita a sad pored vranje nemate ni za sranje, stoko sitnog zuba.

  • Perun 09:03 10.Svibanj 2018.

    Ovo je gubitnička situacija za RF kako god okreneš. Ono što je najčudnije jeste to kakoidioti iz SDP daju uopće ovakve prijedloge. to zarpavo samo potvrđujeda u rvatskoj osim ŽZ nema prave alternative sadašnjem odnosu prema zapadu i EU. Kradeze ... prikaži još! i sdp su njihovi poltroni kao što su i republikanci i demokrati masonski poltroni u SAD-u koji daju privid demokrafije masama. ŽZ je jedina prava alternativa a ovo su obični igrokazi.

  • Neverin 18:09 09.Svibanj 2018.

    @Ichita, za razliku od tebe, naša zastupnica koja je glasala suzdržano u vezi Građanskog odgoja pročitala je kurikulum... . Pa ti predlažem da pročitap. Ja sam iz Rijeke i na neki sam način ponisan da je to krenulo iz Rijeke, ... prikaži još!, ali vjeruj mi start upovi i poduzetnički duh koji se ovdje indoktrinira malo podsjeća na set noviji reklama Ožujskog upravo o poduzetništvu u Hrvata. Sjeti se da su '90 svi htjeli biti direktori i kako je krasno završila ta priča.

  • Ichiban 12:57 09.Svibanj 2018.

    Čovjek ne može vjerovat da ovakvi veliki umovi još postoje! Nazadno razmišljanje do bola, a sve pod egidom "Kruha bez motike!"

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.