Top News
4523 prikaza

Škoro će od korone imati štete jednako koliko Plenki koristi

Komentari 47 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • siknofelme 13:02 05.Svibanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće,.......➤➤➤➤­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • BESTpartizan 21:38 30.Travanj 2020.

    ma škoro okupio desnicare koji velicaju zadom spemni imat ce 4 posto hahaha ostabi se politike

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:07 01.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:50 01.Svibanj 2020.

      osudujem ti djeda koji se borio undh ali zato je iugubio haha 1945 smradu pogledaj you tube tito 1977 u koreji zapjevaj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:06 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, to nije odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? To je izbjegavanje odgovora na način koji koriste komunističkoFašistički čmeljavci koji sebe nazivaju "antife"....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:06 02.Svibanj 2020.

      ..... tito u sjevernij koreji, pa vidi se i dan danas je tamo "predivan" život, glupi narod veliča tirane koji ih ugnjetavaju kao u smrdljivoj jugi, razjebo je i njima život svojim zločinačkim idejama i komunističkoFašističkom ideologijom. Sigurno su presretni ... prikaži još! jer imaju takav život.

    • BESTpartizan 19:52 02.Svibanj 2020.

      smradu dosta zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:39 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, smrad i zločinac tito je crko i začepljen je za vjeke vjekova, hvaaala Bogu a i smrdljiva zločinačka tvorevina jugoslavija je propala, nema je više i on je začepljena i potopljena.

    • BESTpartizan 22:07 02.Svibanj 2020.

      smradu zaudaras na pavelića

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:59 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, što kažeš? zaudaram ti mamu u šupak? Pa ti nisi normalan, kako možeš svoju mamu, svoju hraniteljicu tako nuditi da ju se jebe u šupak? Ja stvarno ne znam što le to u tvojoj glavi. Tako svoju mamu guraš ... prikaži još! pod kurac, veličaš titu zločinca, veličaš zločince partizane, plačeš za ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:00 02.Svibanj 2020.

      ....zločinačkom tvorevinom jugoslavijom. Stvarno si bolestan. Nevjerovatno. Nema veze, kad mi bude tvoja mama opet pušila onda ću joj svršiti u usta tako da ju malo nahranim bjelančevinama. Ja ću se pbrinuti za nju kad već njen sin idiot neće.

    • BESTpartizan 11:13 03.Svibanj 2020.

      sweronjo zacepi dobio si opet ozada od hosovaca mrs smradu jedan fašsticki

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:19 03.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nauči se pisati, nemoj se blamirati kao da si nepismeni komunističkoFašistički čmeljavac. U međuvremenu da te pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:52 03.Svibanj 2020.

      osudujes li djeda ustasu injegovr zločine

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:05 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju ... prikaži još! argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:09 04.Svibanj 2020.

      zacepi smraduz dosadan si ponavljad se idi u pm

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:42 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, najlakši način da me se rješiš je da odgovoriš na pitanje koje sam ti postavio, nedvosmisleno i direktno. Recimo ovako: "DA!! Osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio" ili "NE!! Ne osuđujem SVE ... prikaži još!VE zločince i zločine s obzirom tko i zašto ih je počinio." Možeš i doći na onu adresu koju sam ti dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, imaš moju sliku i nadimak po kojem me svi znaju pa me natjeraj da začepim.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:47 04.Svibanj 2020.

      ....što se tiče odlska u pizdu tvoje mame, mislim da sam ti već nekoliko puta napisao da mi njena pizda ne donosi nikakvo zadovoljstvo, razvaljena je od silne upotrebe tvojih "komšija" a njenih mušterija ali zato tvoja mama puši kao ... prikaži još! profesionalka i to mi je sasvim dovoljno. Kaže tvoja mama da mi ne može zahvaliti dovoljno što sam ju uveo u posao i neće mi naplatiti pušenje pa joj kao i uvijek pokušavam pomoći tako što joj svršim u usta pa ona proguta spermu što joj daje čisti protein.

    • BESTpartizan 20:36 04.Svibanj 2020.

      osudujen ti picu maminu dobro su je jna vojnci sredili hahaha zini smradu

    • BESTpartizan 20:37 04.Svibanj 2020.

      ti si razvalio pederčino fra delasa t si pederčić šugavi koji snmrdi haha zini gayu mamu ti ustasku

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:42 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam ja razvalio pizdu tvoje mame, nego "komšije"i"stričeki" koji joj dolaze u "posjetu" i kojima ona odlazi. Oni ju trpaju svime i svačim pa je razvaljena. Bila je neki dan došla na onu adresu koju sam i tebi dao ... prikaži još!o u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI. Pitaj nju da te povede sljedeći puta, ako se bojiš sam doći....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:43 04.Svibanj 2020.

      ...... Ona će mi popušiti i progutati spermu dok ti gledaš a tebe ću naučiti pameti i batinama izbiti iz glave te gluposti oko zločinca tite, zločinaca partizana i zločinačke tvorevine jugoslavije. Čmeljo!!

    • BESTpartizan 23:45 04.Svibanj 2020.

      tžrazvalio saam ja tvoju hihihi luzeru nek pjeva hej slaveni,....dalmacija je jug hrvataka skever tvoj čitluk hercegovina, parizetuglupi,.,,, tebi ce popuišiti fra delaš hihihi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:40 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hajde ponovo napiši ali kako treba. Stvarno si nesposoban, kao da si školovan ukomunističkoFašističkoj specijalnoj školi za retardirane .

    • BESTpartizan 10:30 05.Svibanj 2020.

      seljacino usrana troše li te popvi za oltara dok reves ta dom spremni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:49 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam te to pitao nego, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • Avatar BettyPI77
    BettyPI77 18:41 04.Svibanj 2020.

    Uрravо sam кuрiо seksi donje rublje. Želim vidjеti? Pоsjetitе stгanicu –– w︆­w︆­w︆­.︆­ki︆­s︆­s︆­t­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Avatar JenniferNK87
    JenniferNK87 21:40 03.Svibanj 2020.

    Linda, 29. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­l­o︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • Avatar ElizabethIH93
    ElizabethIH93 20:29 03.Svibanj 2020.

    Bоk! Рozivаm vas u Sеx Club ––– w︆­w︆­w︆­.︆­K­i︆­s︆­s︆­t­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.