Life
130088 prikaza

Skrivan 116 g.: Nevjerojatan intervju s Nikolom Teslom

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nerminius 16:26 31.Listopad 2017.

    Nekako mi je taj razgovor usiljen...... Kao da je cijeli tekst krivotvorina.

  • konjina 10:23 02.Studeni 2017.

    fake!

  • kiki2707 16:42 31.Listopad 2017.

    moguće da je članak fake pošto ima izreka njegovih koje su i od prije poznate. Nevezano za članak, postoji teoretski stanje u kojem nema vremena. Vrijeme je strogo definirano gibanjem/putem. Što bi značilo da ukoliko bi u bilo kojem izračunu ... prikaži još!u vremena put bio jednak nuli, vrijeme bi bilo jednako nuli. Teoretski da sve čestice, ali mislim sve čestice oko nas stanu sa gibanjem, vrijeme nebi bilo moguće dokazati.

  • anteS 18:52 31.Listopad 2017.

    Portal Ancient Code , koji je ovo objavio piše pseudo znanstvene članke i teorije zavjere. Nema nikakve vjerodostojnosti.

    • lukaszabo 16:36 19.Travanj 2023.

      je, isa sam bacit oko, puni su raznih cudnih ideja, a svemir je toliko obican i shvatljiv da bilo sta neshvatljivo mora da je laz! aj se cijepit jos 18 puta cimpanzo, vise vjerujem njima nego takvima ka ti, vijestima i farmaceutima

  • Jugoivo 12:34 31.Listopad 2017.

    Valjda je mislio zemlju a ne domovinu, Hrvatsku kao regiju Austrougarske. Ne prisvajajte ono što vam ne pripada!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.