Top News
20884 prikaza

Srbi se hvale novim MiGovima: "Hrvati, što ćete sad?"

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 00:03 04.Listopad 2017.

    Srbi se hvale novim MiGovima: "Hrvati, što ćete sad?" Što kao da smo mi pametniji nego vi . Kupujemo i mi nešto jako i ( skupo) i zna se .. I Hrvati ćemo raditi idućih 30 - 50 godina svaki ... prikaži još!ki radnik u Hrvatskoj po 3 mjeseca u godini da to otplaćujemo i da se leta tamo amo da se ne plašimo vas ... Možda više nego prije Kad u buduće kupimo oboje ono isto što ima i jadna gladna S. Koreja !!!! / Atomske staromodne 70 godina stari izum sa par novijih raketa i onda smo svi sretni i znamo sve.

  • Morris 00:08 04.Listopad 2017.

    poobarat cemo ih ko trule kruske,,,,,eto sta cemo

  • zota 19:35 03.Listopad 2017.

    Predat ćemo se .......hahahhh😂😂😂😂😂

  • omer 07:15 05.Travanj 2018.

    Mena je sram što sam Hrvat, kad moja zemlja kupuje ove prastare izraubane avione od izraelaca, pa trgovina sa židovima zna se kako završi, oni su dvostruko zaradili a mi izgubili sve, jer ti avioni kad za 4. godine dođu ... prikaži još! u hrvatsku neće ih više od pola niokad poletjeti.

  • lokacija007 06:56 04.Listopad 2017.

    Srbi i avioni....držte se opanaka i traktora!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.