Top News
6417 prikaza

Stručnjaci govore koliko treba vjerovati anketama pred izbore

Komentari 58 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mima40 09:15 19.Lipanj 2020.

    Izgubit će i Sdp i Hdz! Pobjefa Domovinskog Pokreta!

    • BESTpartizan 18:28 19.Lipanj 2020.

      nece skoro ima 4 posto jedimno moze uzagrljaj svom decku plenkovicu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:27 01.Srpanj 2020.

      Dobro je što više ne moram birati od dva zla ono manje zlo. Hvala Bogu na Domovinskom Pokretu.

    • BESTpartizan 20:07 01.Srpanj 2020.

      tvoj lopovinski pokret je 8 posto opet ce tvoje uje slizat s hdzom ne mozete nista

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:19 01.Srpanj 2020.

      Ma bitno je da se slažemo oko toga da osuđujemo SVE i to BAŠ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, jel tako? Bez obzira tko pobijedi. Bitno da se zločince stavi na njihovo mjesto. ... prikaži još! Ne znam samo zašto ih povezuješ sa "ujom"?

    • BESTpartizan 23:05 01.Srpanj 2020.

      da li osudijes zloćinacki pokret ante pavelića ozločinacxki pozdrav za dom soremni osudujees li zloćine uahmicima i nakon oluje

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:16 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ja osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio i zalažem se za zabranu svih totalitarnih, zločinačkih režima. Svi zločinci moraju biti kažnjeni i prozvani. Nego kad već idemo sa konkretnim pitanjima, SVE zločince ... prikaži još! i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio među kojima su zločini koje su počinili partizani po nalogu tite u ime komunističke ideologije u svrhu stvaranja i održavanja jugoslavije?

    • BESTpartizan 11:17 02.Srpanj 2020.

      titio nije zločinac on je hrvatsku stvorioustavom a 1944 vratio dalmacijhu istru, 45 000 tvioernica se otvorilo najbolji predsjednik ikada

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:29 02.Srpanj 2020.

      To ne umanjuje i ne opravdava zločine koje su počinili. 1974 godine je morao promijeniti ustav jer je u vrijeme HRVATSKOG PROLJEĆA vidio što mu se sprema. To mu je bio jedini izlaz. Reci mi znaš li zašto tito nikada ... prikaži još!a nije otišao u jasenovac pokloniti se žrtvama? 45 000 tvornica???? Pa toliko nisu govorili ni najlažljiviji propagandni komunistički materijali. Takvu "spiku" koristi zločinački sjevernokorejski totalitarni komunistički režim a samo glupani mogu vjerovati u to.

    • BESTpartizan 18:33 02.Srpanj 2020.

      nije vidionegoje otvorio put republikama za socijalizam... zato sta su isli familije poginulih kao idanas,,,, da otvoreno je nezaposlnost 2 posto vanjski dug mnji besplatno zdrvstvo sbe je bilo bolje ukomunizmu ,a ne faisticko kapitalizmu,,,,,,hrvatska je erasulo d drzave

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:48 02.Srpanj 2020.

      Moraš mi ponovo napisati jer ovo se ne može razumjeti.

    • BESTpartizan 19:15 02.Srpanj 2020.

      ponovit cu hrv rasulo od drzave zahvali hdzu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:31 02.Srpanj 2020.

      Ne znam šta s tim hoćeš reći osim da pokušavaš sebe utješiti.

    • BESTpartizan 19:33 02.Srpanj 2020.

      kazem da je uhrvatskoj 2 milijuna umirovljenika 300 000 radnika 300 000 nezaposlenih rasulo..

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:02 02.Srpanj 2020.

      Ali je ipak bolje u HRVATSKOJ sada nego dok smo bili dio jugoslavije i radili da bi "dobrovoljno"davali "zajmove" drugim nerazvijenim repoblikama i razvijali nerazvijene dijelove juge koji su i nakon 70 godina ostali nerazvijeni jer su komunistički vlastodržci (tito ... prikaži još! i njegova oligarhija) umjesto u razvoj, gradili sebi vile u svakoj općini i uz HRVATSKU JADRANSKU OBALU.

    • BESTpartizan 21:14 02.Srpanj 2020.

      nije bolje ukrvatskoj i DOSTA ne pizdi majmune, radnici su uzivali bilo je radnicko samoupravljanje da takvi kao ti su bili u minhenu i prodavali pamet,,, imao je tito imao je narod ,, i ne prodavaj meni zjake lopovcino desnicarska, ... prikaži još! tuđman ti he obogatio todorica gucica i200 bogatih familija jedan od najvcih bandita

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:24 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, želiš psovke i vrijeđanje ili imaš argumente koji vrijede. Zločinačka komunističkoFašistička propaganda nije argument.

    • BESTpartizan 21:28 02.Srpanj 2020.

      tuđman je bio lopov znam upravu si

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:01 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, da u pravu si pa i ja znam da je tito bio zločinac, to svatko zna. Jel to neka tajna?

    • BESTpartizan 22:16 02.Srpanj 2020.

      da znam da su te jna vojnici sredili 1991 dobro

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:36 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, pa navedi mi jednog normalnog čovjeka koji ne zna da je tito zločinac?

    • BESTpartizan 09:27 03.Srpanj 2020.

      tito nije zločinac posčlusaj stasu poznati reklo onjemu od kenedya do gorbačova,,,titro je 7 divljih narod drzao na okupu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:24 03.Srpanj 2020.

      Sve su to činjenice, kao što je činjenica da je deseti na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća. Od činjenica se ne može pobjeći. Činjenica je da je hitler osvojio Poljsku bez opaljenog metka i svi su ga hvalili zbog briljantne ... prikaži još!ne vojne taktike ali ga to ne abolira od činjenice da je zločinac, staljin je porazio hitlera i pobjedio u drugom svjetskom ratu ali ga to ne oslobađa krivnje za zločine koje je počinio. Zločine i zločince treba osuditi bez obzira tko su i zašto su počinjeni.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:18 03.Srpanj 2020.

      Moram ovdje odgovoriti jer tamo neće prihvatiti....Biti protiv fašizma odnosno biti antifašist ne znači biti komunista. Najveći zločinci su komunisti i njihovi komunistički totalitarni režimi. I ja sam antifašista ....

    • BESTpartizan 18:03 03.Srpanj 2020.

      haha koja činjenica da to napisao poznatimrzitelj tita ... lsko ti je porazit poljake jugoslaviju nije mogao svojiti 55 000 vojnika j izgubiovdje haha,,ne filozofiraj osudujes li pvik za dom spremni????antifašizam je bio d 1941 do 1945 sta bi trebalo ... prikaži još! potebi reci izvolite nijemci pobijte nas

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:14 03.Srpanj 2020.

      Tko je "poznatimrzitelj tita"?

    • BESTpartizan 22:34 03.Srpanj 2020.

      onaj koji g je svrstao u top zločince tioto nije osvajao tude zemlje niti je ikogas napao tenkovima ni avionima kao hitler

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:49 05.Srpanj 2020.

      Biti zločinac ne znači napadati druge države, zločinci su oni koji ubijaju nedužne, neistomišljenike, oni koji ubijaju da bi uklonili one koji se usude reći nešto protiv politike, ideologije, zakona odnosno zabranjuju slobodu govora, mišljenja i izražavanja, tlače svoj ili ... prikaži još!i neki tuđi narod. I tko je taj "poznatimrzitelj tita"? Pa ne radi se o jednoj osobi i nije riječ o "guslarskim pričama" nego o prikupljenim dokazima o broju žrtava za koje su svi ti zločinci odgovorni.

    • BESTpartizan 18:09 05.Srpanj 2020.

      ti si provokator i DOSTA VIŠE rekao sdam ti da ti je zločinac bio pavelić

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:56 06.Srpanj 2020.

      Da, i u pravu si, pavelić je zločinac iako nije niti među dvadeset najvećih zlolinaca dvadesetog stoljeća. tito varira, po nekima je deveti, po nekima deseti a po nekima trinaesti. Ali nije bitno na kojem je tko mjestu, ako je ... prikaži još! zločinac onda ga osuđujemo i ograđujemo se od njegovih zločina. To što tebe istina provocira i smeta, to je tvoj problem i ti se trebaš pozabaviti sa rješavanjem tog problema.

    • BESTpartizan 18:36 06.Srpanj 2020.

      tušino nije nego je 3 ubijao djecu kon logorima mrs ustašo tito nije zločinav nego pobjednik 2 svj rata cijeli svijet ga j cjenio s tvog pavelića SAMO hitler

  • banibad 04:46 20.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ is.gd/cHflrs  

  • BESTpartizan 10:10 17.Lipanj 2020.

    hdz ce izgubit izbore

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:38 17.Lipanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:28 19.Lipanj 2020.

      tamo nemogu odgovoriti pascu ovdje normalno dasi h je bilo koji su presli uja ičeda upartiuzane to je builo tek 1945,,ja govorim da je hitler dobio 2 svj rat ne bi bilo ni hrvatske ni srbije ni jugoslavie govorio bi ... prikaži još!i guten tah,da tvrsim da stwpinac nije kriv netko mu je podmetnuo lazne dokaze,, da je tito izgubio i hitler e onda bi ti dosao kralj petar koji je imao tada 20 godina dan danmas bi kraljevina jugoslavija postojala je bi je nakon 45 priznali svi pa cak i amerika rusija itd,,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:17 01.Srpanj 2020.

      Šta bi bilo da je hitler pobjedio već je tisuću puta znanstveno istraženo, dokazima poduprto, i puno različitih scenarija je napravljeno ali niti u jednom se kukavički kralj aleksndar i njegova kukavička kraljevina jugoslavija ne uvrštava u nekakvu mogućnost postojanja ... prikaži još!a uz treći rajh.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:18 01.Srpanj 2020.

      .....Veći dio Europe sad priča njemački jezik i ide raditi u Njemačku i nikome sada ne pada na pamet prigovoriti njemcima za zločine jer treba im pošteno guzicu polizati i šute "pravi komunisti" dok "šamaraju" tanjure u nekom od restorana ... prikaži još! njemačkoj za mizernu plaću. Ali općenito je nebitno jer hitler nije pobjedio....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:24 01.Srpanj 2020.

      ....bitno je da si osudio SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni a zločinci su poznati i znanstveno je dokazano i pokazano tko su i kojoj političkoj opciji ili ideologiji pripadaju. Na nama je samo ... prikaži još! da se trudimo ne dopustiti ponavljanje tih zločina i ne slijediti i ne veličati te zločinačke politike, zakone i ideologije. Jel tako?

    • BESTpartizan 20:09 01.Srpanj 2020.

      uzvidnice da je hitler pobijedionda bi danas ovo bila njemacka ne hrvatska da je tito izgubio onda biti ovo bila kraljevina shs kojuibi podupirao churchill,,zahvali joipubrozu na ustavu iz 74 sta imas hrvatsku,,, švabe su zločinci i to stoji dananjinijemci ... prikaži još! se srame hitlera sta se ne moze reci za glupe balkance koj i velicaju pavelića i drazu,,,,,,,, i dalje tvrdim antifašizam nije zločin i nikad necu govoritri protic partizana

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:11 01.Srpanj 2020.

      Za sve zločince i zločinačke politike, zakone i ideologije znanstvenici su pokazali dokaze i činjenice i protiv njihovih zaključaka se nemam namjeru boriti, zna se tko su zločinci i kako se treba postupati prema njima. Osuda i zabrana veličanja kako ... prikaži još! se ne bi ponovili njihovi zločini, politike, zakoni i ideologije. Zahvaljujem svima koji su u "Hrvatskom proljeću" prisilili titu i komuniste da izmjene ustav 1974 ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:12 01.Srpanj 2020.

      .... godine a trebao bi i ti biti zahvalan jer je Hrvatska prihvatila mogućnost izlaska iz jugoslavije u avnojskim granicama a ne tražiti granice kao velikosrbijanski zločinci. Da tito nije "pobjedio"sigurno ne bi kukavički "kralj" perica došao na vlast a ... prikaži još! to su obrazložili mnogi svjetski pa čak i srbijanski znanstvenici. Nakon prvog svjetskog ....

    • BESTpartizan 23:08 01.Srpanj 2020.

      nisu prisili proljecari ustav 74 da jesu onda bi ga tito uveo 71 negoje tito sam dopustio republike ,,,ne bi ????????????????????haha vec je bio sprema da iz londona dode ali je stao za hitlera i tu se zeznuo,,,,hrvatska isrbija i ... prikaži još! i bosna su bana republikesvatko ih gazi jugoslavija je i ameriku irusiju drzala u saci, zivio drug tito

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:11 02.Srpanj 2020.

      Molim te piši razumljivo, ne mogu shvatiti što si napisao. Kukavički "kralj" je čekao da se vrati ali je bio za hitlera????? Što je tebi?? Pa to govno se smije vratiti ni sada, a kamo li tada. Vidi, ne možemo ... prikaži još! ovako, moraš se odlučiti, kažeš da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio a sad veličaš i slaviš zločinca? To ne može ići tako. Ne možeš biti pica sa dva lica.

    • BESTpartizan 11:18 02.Srpanj 2020.

      pussy on je bioza hitlera kao i draza karadordevici su bili protiv komunista uči povijest pavijanu,,,a trece tito je pobjednik slava mu,,, ne mozes bit pica s dva lica jesi li proti fašizma ili nisi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:35 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, gdje sam ja napisao da sam za fašizam? Biti protiv fašizma i zločinaca ne znači biti za tita, čak šta više, ako osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio onda ne možeš veličati ... prikaži još!i zločinca a pogotovo ne desetog na listi najvećih svjetskih zločinaca dvadesetog stoljeća.

    • BESTpartizan 18:31 02.Srpanj 2020.

      tito nihje deseti zloćinac niti mu je itko sudio niti ce haha ne kmeči

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:46 02.Srpanj 2020.

      Tvoje mišljenje je u DEMOKRATSKOJ, od jugoslavije SLOBODNOJ HRVATSKOJ DRŽAVI tvoje mišljenje jer živimo u DEMOKRATSKOJ SLOBODNOJ HRVATSKOJ DRŽAVI i ustavom ti je zagarantirana sloboda mišljenja. U jugoslavenskom komunističkom totalitarnom režimu ne bi imao pravo na slobodu mišljenja, govora i ... prikaži još! izražavanja. Ja nisam pravio ta istraživanja oko toga koliko je i tko bio zločinac ali prihvaćam njihove zaključke i dokaze jer osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio.

    • BESTpartizan 19:16 02.Srpanj 2020.

      umukni da je ovo jugoslavija bilo bi bolje svima

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:42 02.Srpanj 2020.

      Da umuknem? Pa nije ti ovo zločinačka tvorevina jugoslavija da se ne smije reći istina. Kad znanstvenici kažu, dokažu i pokažu da je netko zločinac onda samo oni koji imaju "krvave ruke" i imaju "putra na glavi" hvale i veličaju ... prikaži još! zločince i opravdavaju zločine iako ne postoji način kako opravdati zločin. Taj "netko" zločin može samo odobravati što ga čini zločincem.

    • BESTpartizan 20:09 02.Srpanj 2020.

      njveci zločinac ti je umadridu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:04 02.Srpanj 2020.

      bestzločinac, u Madridu je zločinac ali nije najveći. Onaj što leži u beogradu na dedinju je deseti na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća. Taj u madridu nije ni među prvih dvadeset ali je ipak zločinac.

    • BESTpartizan 21:12 02.Srpanj 2020.

      majmune on je 2 najveci zločinac koji j voj idol, fašistu,,, ma kakvi bio je milo dijete haha desnicaru glupi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:22 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, želiš li ići u smijeru psovanja?

    • BESTpartizan 21:29 02.Srpanj 2020.

      prekini vrijedat tita osudi zloličančku ndh

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:06 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ja tita ne vrijeđam jer nije vrijedan spomena čak ni uvreda kao i ostali zločinci i govorim činjenice i istinu. Prošlo je vrijeme kad se zločincu nije ništa smjelo reći i istina se sakrivala komunističkoFašističkom propagandom. Koliko puta ti ... prikaži još! moram reći da ja osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio ali kad smo već kod toga osuđuješ li ti SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori!

    • BESTpartizan 22:15 02.Srpanj 2020.

      map iši ti sta hoces denicvaru za mene je tito pobjedik i voda slava mu vratio je dalmaciju koju je prodao pedofil pavelić. tvoj idol,ciujel svijet mu j e dosao na sprovod tuđmanu nitko haha tudume da ti ponovim osuzdujes ... prikaži još! li akciju medacki dzep, mrš smradu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:34 02.Srpanj 2020.

      bestZločinac, znači psovanje i vrijeđanje a ne argumenti i dokazi i naravno nećeš osuditi SVE zločince jer bi tako osudio i zločince partizane koji su vršili zločine po nalogu zločinca tite u ime zločinačke komunističkoFašističke ideologije.

    • BESTpartizan 09:28 03.Srpanj 2020.

      partizani nisu zličinci ishvati to fašist si asko tako razmisljas,cijeli antoifa pokret je bioproto fašizma uči povijest

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.