Life
238613 prikaza

Istraživanje: Zašto žene stenju za vrijeme seksa?

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar una1
    una1 17:49 16.Studeni 2016.

    Mislim da to stenjanje nije zbog partnera,već zbog užitka, i još nešto, to nije stenjanje kao da te netko guši, već slatko stenjanje .- )))

  • Tomo 23:06 17.Studeni 2016.

    Kakovoi pitanje, Ha, kad te mulac pritisne moras stenjat ja kad pritisnem zenu dabome da ce stenjat , haaa Jos ako ga zakrkas do kraja uh , necu dalje,,

  • nelson 21:48 15.Srpanj 2017.

    bolje da su tiše

  • tom 14:54 21.Listopad 2017.

    Ako je cura da ga upeca, misli da je macho, ako je zena da ga smiri, kao ne treba joj drugi, žene?

  • nerminius 20:47 21.Listopad 2017.

    Stenju zato što uživaju, kakva su to blesava pitanja...... Zašto mi stenjemo kad ga stavimo? Jel i mi možda glumimo?! Pazi znanstvenog problema, zašto žena stenje kad doživljava orgazam...... To su malo jači znanstvenici...... Tlak joj skoči na 180, utrostruči ... prikaži još!i se srčani rad, poveća se tjelesna temperatura, oblije je znoj, tijelo joj preplave tvari koje izazivaju maksimalnu ugodu, zadovoljstvo i opuštanje. Naravno da stenje, kamen bi prostenjao.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.