Top News
13901 prikaza

Sve što je Crkvi oduzeto, nepošteno je zaradila!

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • foto_dombay 14:25 06.Svibanj 2018.

    osobno vjerujem u Isusa kao osobu ili sina Božijeg meni nebitno ono što je meni bitno je da je postojao i da je njegov put kojim je krenuo sa svojim sljedbenicima tokom stoljeća pretvoren u jednu industriju , organizaciju ...Crkva ... prikaži još! kao institucija iskorištava svoj položaj i kao takva sa ''lošim marketingom'' gubi sljedbenike. I definitivno crkva nema što zahtijevati materijalno ...

  • dadabu0211 20:15 06.Svibanj 2018.

    Taj Edo prizeljkuje novu nacionalizaciju ili se to meni pricinjava?

  • Kockoglavi 20:01 06.Svibanj 2018.

    Edo lupa pojednostavljene gluposti.

  • Ichiban 10:22 08.Svibanj 2018.

    E moj Edo, elementarne stvari ne razumijete! Nema ne poštene zarade, nego stjecanja na ne pošteni način! Dakle kada poduzetniku uhljbnička HGK stisne reket, bez protučinidbe, te se naplati putem Porezne uprave to nije zarada nego otimačina po zakonu! A ... prikaži još! za analizu stjecanja imovine od strane crkve bi ipak trebala stručnija analiza!

  • brzzzy 19:55 06.Svibanj 2018.

    "KOLUMNU PIŠE Edo Popović "..... Gospodin koji je napisao predmetni članak očito ima problema sa samim sobom... Pustite narod neka vjeruje,neka ide na misu,neka moli pa i za Vas dragi Edo Popoviću... Ima jedna stvar koju nikako da shvatite ili ... prikaži još!ili se pravite nevješt a to je nemojte narodu braniti vjeru jer zabrana je zlo kao i ovo što Vi pišete a to je generaliziranje stvari koje su se događale kroz povijest zato budite malo pametan i mudar za promjenu jer narodu u svijetu je jedino ostala vjera

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.