Ekonomix
9563 prikaza

Svi se bogate od sirijske nafte - osim Ine

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • darko 17:52 22.Studeni 2019.

    Pa oni kojima smo držali svijeću trebali su malo podijeliti profit ili dati pristup, sad je kasno, Rusi dolaze istočno od Eufrata i dat će svojim saveznicima i ja vam mogu sa 99,99% reći tko će dobiti dio kolača. Rekli ... prikaži još!i bi Rusi nismo mi zločesti dečki ko Ameri.

    • sexy_trubadur 01:27 23.Studeni 2019.

      pa tebi je ok ako tu hrvatsku naftu ameri kradu ,a ako rusi pocnu ,e to ne valja ,,,mudro zboris ,nema sta

    • darko 14:05 23.Studeni 2019.

      sexy-trubadur, čitaj s razumijevanjem, lupaj po čavlu s čekičem.

    • sexy_trubadur 15:19 23.Studeni 2019.

      ajde ne kenjaj ,svi koji ne pusu u tvoje gajde su glupi ,,ako se sa cim slazem jest da si pun samopouzdanja ,,ali to obicno krasi i cobane koji cuvaju ovce ,naime misle da sve znaju u zivotu

    • darko 18:37 23.Studeni 2019.

      sexy-trubadur: daj pročitaj pažljivo moj prvi komentar pa potom tvoju primjedbu, pa reci što si uočio.Ako ne ide, pozdravi potom čobane oni su sigurno razumjeli što sam napisao pa nek ti pomognu.

    • sexy_trubadur 11:11 24.Studeni 2019.

      tjesi se , tjesi

  • Avatar maks20022
    maks20022 18:37 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.