Life
27436 prikaza

Tajna Titova imovina: Nitko nije znao za vilu u Maroku

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jluci82 18:42 29.Siječanj 2018.

    U svim sistemima se muljalo,al mi je onda bilo svejedno-djed je od radničke mirovino skromno i pristojno živio,otac me od radničke plaće školovao,i kuću gradio,a kad sam se zaposlio,plaća je bila mala,dostatna i redovita.Nije se trebalo živjeti u neizvjesnosti i ... prikaži još! potpisivati ugovor o radu svaki prokleti mjesec.Ovi današnji političari još nisu stigli upropastiti šta je za ex-yu stvoreno,a ono šta je stvoreno za današnje države bi se potrošilo za par mjeseci.

  • nelson 17:47 29.Siječanj 2018.

    bio je car

  • Banana 00:07 30.Siječanj 2018.

    Pitam se jer se Tito s neba zgraza kad vidi kako su lopovi i zlocinci unistili jednu lijepu zemlju koju jebon godinama odrzavao na vrlo stabilnim nogama.

  • sexy_trubadur 09:08 30.Siječanj 2018.

    eto nitko nije znao ,ali expres zna ,,koji primitivizam

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.