Top News
13444 prikaza

Tajna žene koja je Nadanu spasila 29 milijuna kuna

Komentari 28 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vizgan Vizgan
    vizgan 10:53 04.Lipanj 2020.

    Zvone Miš logistika za ovog poštenjačinu je oslobođen u svome predmetu izjavom da uspjeh u poslu može postići samo podmićivanjem,dakle ovo je geslo HDZ,1990 su vozili aute na leru,a sada su "ugledni"građani,rezultat je stanje u HR,a prvosuđe je glavni uzrok svih nevolja.

  • BESTpartizan 10:42 04.Lipanj 2020.

    hdzov igrač

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:01 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:48 06.Lipanj 2020.

      de si bandiuz osudujes li povuk za dom spremni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:31 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, piši na HRVATSKOM jeziku, jugoslavenski ne razumijem. Ponovo napiši odgovor na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:59 06.Lipanj 2020.

      mamute ujugoslaviji si se rodio ako si roden iza 1991 da li osudujes ahmice?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:17 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, jugoslavija je zločinačka tvorevina i hvala bogu da je više nema ali nisam ti postavio pitanje da bi me ti pitao neku glupost nego da mi na direktno pitanje daš direktan odgovor. Znam da ti je teško odgovoriti na ... prikaži još! to pitanje jer si svjestan istine o zločinima komunista, tite i partizana.. Da nisi svjestan jednostavno bi odgovorio da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer tako postupa svaki normalan čovjek koji nije dvoličan i nema dvostruka mjerila.

    • BESTpartizan 22:27 06.Lipanj 2020.

      zločinc ti je deda ustasa,,, zločini su ti bili u guzi do te je paraga tvoj decko prasio, haha gayu ustaski

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:50 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nisam upoznat sa situacijom tvoje mame i Parage ali vjerujem da će mi reći jer ću ju sljedeći puta kad mi bude pušila pitati i o tome. Za hosovce mi je rekla da se htjela iskupiti za svoju prošlost ... prikaži još! kad je bila komunistička kuja pa im se davala redovno. Zato je sad toliko razvaljena. U svakom slučaju Znam da ti je teško odgovoriti na to pitanje jer si svjestan istine o zločinima komunista, tite i partizana.

    • BESTpartizan 22:59 06.Lipanj 2020.

      komunisti su ti cijelu familiju unistili i tebe ce ne brini, reci mi smradu, ides li u crkvu?diras li popove,,, razvalili su ti djeda partizani 19345 i baku imamu tvoju8 mamu volimo prava crvena i pozdravi je gangbang, hej slavemi ... prikaži još!i je pjevala cjenim je i ti ces uskoro

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 07:52 07.Lipanj 2020.

      bestZločinac, čekam ja tebe svaki dan da dođeš na adresu koju sam ti dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKE DEŽAVE. Dođi i pokaži komunističkoFašističku hrabrost. Čekam te. Moja familija je dočekala i uživala u raspadu smrdljive, zločinačke jugoslavije. Pogotovo ... prikaži još! djed. Kad je djed vidio HRVATSKU ZASTAVU na svojoj kući bio je presretan i zapjevao dok je njegov susjed, "komšija", jna oficir lagano počeo pakovat stvari i nazad u svoju šumadiju.

    • BESTpartizan 11:22 07.Lipanj 2020.

      tvoja septicka jama hihihi adresa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:42 08.Lipanj 2020.

      bestZločinac, sjedim na rivi i pijuckam kavicu u HRVATSKOM GRADU u HRVATSKOJ DALMACIJI u HRVATSKOJ DRŽAVI dok smrdljive, zločinačke tvorevine juge više nema.

    • BESTpartizan 10:59 08.Lipanj 2020.

      razbojnice fasisto, sjedisz čitluku igledas vukove,, u bosanskom gradu zivio drug tito

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:01 08.Lipanj 2020.

      bestZločinac, kad si već toliko glup idi me onda naći u Čitluku a ja ću te i dalje čekati u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI. Ne u smrdljivoj zločinačkoj tvorevini jugoslaviji. Nego, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez ... prikaži još! obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:50 08.Lipanj 2020.

      imass boju drzavu itamo stoji ćuti srbine, dalmaciija nema nista s tobom ,, da li osudujes zloičine svog idola luburica hahaha majmune

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:30 10.Lipanj 2020.

      bestZločinac, izbjegavaš direktno odgovoriti na direktno pitanje jer znaš koja zlodjela su učinjena po titinom nalogu u ime komunizma a izvršavali ih komunisti, partizani i ostali titini poslušnici. Zato i ne odgovaraš na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine ... prikaži još! bez obzira tko ih je i zašto počinio jer osudom osudom SVIH zločinaca i zločina bez obzira tko ih je i zašto počinio bi osudio i titu, desetog na ljestvici najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:39 10.Lipanj 2020.

      ....možeš me zvati i kako želiš samo nemoj jugoslavenom. Takvu uvredu neću moći preživjeti. Jel tebi možda smetaju srbi kad misliš da me to vrijeđa?

    • BESTpartizan 09:55 10.Lipanj 2020.

      mahmune nisu nijedno zlodjelo učinili zato je rsi fašist ne inme razumiš o če,u ti ja govorim,,, da li osudujes zločine sranje tudmana,.. ne srami se sta si srbin iz čitluk ato mene ne pogada,,, slusaj cajke revi tompsona ali ... prikaži još!i pametniji si kad šutiš, hihi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:41 10.Lipanj 2020.

      bestZločinac, iako ne nerazumljivo to što si napisao kao da si pohađao političku, komunističku, večernju školu u trajanju od jedne večeri pokušat ću ti objasniti što sam te pitao..... Pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih ... prikaži još! je i zašto počinio? Znači, ne zanima me tvoje mišljenje tko je a tko nije zločinac. Apsolutno ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:50 10.Lipanj 2020.

      .....me ne zanima tvoje viđenje, negiranje i opravdavanje zločina. To je tvoje mišljenje i možeš ga imati i govoriti koliko hoćeš jer sad je ovo sloboda govora u slobodnoj HRVATSKOJ DRŽAVI. Ne živimo više u komunističkom totalitarizmu. Zanima me samo ... prikaži još!o osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Ništa više, ništa manje...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:53 10.Lipanj 2020.

      ...ako si i malo normalan čovjek nećeš postavljati pitanje tko je počinio zločin nego ćeš taj zločin osuditi.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.