Life
85252 prikaza

Teorija zavjere: Dokazi da Isus nikad nije postojao

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gantrfaxx 23:38 13.Ožujak 2017.

    Znamo to odavno. Hvala na podsjecanju.

  • Anto 09:26 14.Ožujak 2017.

    Rekose Luciferijanci,haha,bitno da Vas Sotona postoji,samo mrak,svijetla nema,MALO SUTRS.SLAVA SVEDRZITELJU,SINU KRISTU ISUSU I DUHU SVETOME,rece ja koji nisam Rimo Katolik.Pozdrav svim SVJETLU vijernim.

    • kresimir22 21:03 10.Travanj 2017.

      Kakvi li su tek onda katolici,s obzirom na tvoj gorljiv komentar!?? To sto ne vjerujemo u Biblijske bajke i ustaljene dogme o "svemogucem" niposto ne znaci da smo "Luciferijanci,Sotona",Babaroge i sl. bla bla bla.Mi samo vjerujemo da postoji neka sila ... prikaži još! koja je stvorila universum,ali to nisu Bog,Allah,Budha,Mickey Mouse,Paja Patak ili neki drugi lik iz bajki.

  • jasmincy 09:10 14.Ožujak 2017.

    ovakvo nešto će POKUŠATI dokazati samo iluminati i sotonisti. Ali, svi znamo da im to kroz povijest nikad nije uspjelo. Istina uvijek ostaje Istina, makako pokušali izmanipulirati njome.

  • endi33 13:49 13.Ožujak 2017.

    Ja znam da je Isus postojao i da ne bio pravi covjek za razliku od ovih koji vjeruju u tu teoriju zavjere, a Zidovi onog vremena vecinom su bili ortodoksni i pridrzavali su se zakona pa nisu mogli izmisliti neko ... prikaži još! drugo bozanstvo .osim toga to nam i govori prva bozja zapovijed-Ja sam Gospodin ,Bog tvoj, nemaj drugih Bogova uz mene.

  • dkmjnn 15:19 13.Ožujak 2017.

    Znakovito je kako Isusovo postojanje uvijek osporavaju pripadnici drugih vjeroispovijesti. 2000 godina ljudi slave Isusovo Ime i postojanje i biti će tako još 2000 godina. A ljudi su samo kao prolazno sjeme maslačka na ovome svijetu "tek ga otpuhne vjetar i već ga nema".

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.