Top News
1406 prikaza

Najveća Udbina tajna: Tito je organizirao napade na Slovence u Austriji!?

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bubamara2103 13:45 16.Ožujak 2015.

    Tito je svuda samo širio mržnju, a njegovi duhovni nasljednici to čine i danas...

  • tomo_horvat 14:33 16.Ožujak 2015.

    nažalost, ovakva studija u Hrvatskoj nije moguća, jer bi je tzv. 'antifašisti' osudili kao povijesni revizionizam i fašizaciju. drago mi je da bar Slovenci otkrivaju istinu o diktatoru i zločincu Titu!

  • Cerberus 14:41 16.Ožujak 2015.

    A što Slovenci ne kažu da su nakon WW2 bili nerazvijeniji od Bosne, da su se prema Hrvatima i ostalim narodima exYU odnosili kao prema stoci, da su 90tih Srbima prodavali oružje.

    • Cerberus 14:41 16.Ožujak 2015.

      Tito je bio veličina koju se slušalo, a po njemu pljuju samo oni čiji su očevi ili djedovi dobili u pakšu jer su bili podobnici izdajnika Pavelića!!!

    • Potepuh 16:27 16.Ožujak 2015.

      Iz jednostavnog razloga što je sve,,, oprosti, ali GLUPOST. Pogotovo ono Slovenci ...."nakon WW2 bili nerazvijeniji od Bosne,". Usput, ko ti je to rekao, jer sigurno to nisi pročitao NIGDJE?

    • Potepuh 16:35 16.Ožujak 2015.

      Usput. Kao i mnogi moji susjedi, generacija do 1975te, kad je otvoreno nama prvo najbliže rodilište u Hrvatskoj (U Zaboku) ja sam rođen u Celju ( nešto manje od 30km daleko od mene. prema 7o km Zagreb) I srednju školu ... prikaži još! i faks sam u Sloveniji završio......

    • Potepuh 16:35 16.Ožujak 2015.

      I mnogi moji susjedi, rođaci i poznanici i iz generacija prije 70tih su u Sloveniji radili, i putovali poslovnim i inim obavezama skoro svaki dan,,,, itd itd. Dakle pitanje,, o kakvom ti to onda odnosu slovenaca prema Hrvatima i ostalima pričaš???

  • Miro_2015 12:07 20.Ožujak 2015.

    Ne Tito, nego YAKUZA ... https://twitter.com/hashtag/yakuza

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.