Top News
7582 prikaza

Tražiti nacionalni stadion u neobnovljenom Zagrebu je bahato

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dinac 12:12 23.Prosinac 2022.

    Bahato je tražiti od države da obnovi tvoj privatni dom., zašto nitko od ugroženih nije osigurao svoju imovinu niti ulagao u nju. Jel su svi oni koji plaćaju osiguranje budale. Odite na zapad pa bi vidjeli kak bi drzavu bolila ... prikaži još! kifla za unistenu privatnu imovinu. A sredtsva za stadione je osigurala UEFA i dogovor je da grad ne sudjeluje u projektu financijski nego da samo sredi imovinsko pravne odnose oko zemljišta

  • V.V. 17:56 22.Prosinac 2022.

    Odličan članak. Ježim se pri svakoj pomisli kad ekipa ide investirati moj novac (poreznog obveznika) u ovakve objekte (rukometne arene, žičara u zg...) koji služe samo tome da se pokrade dobar dio te love kroz mito i nerealno napuhavanje cijena. ... prikaži još! A otplata ostane poreznim obveznicima. Treba svim sredstvima osporiti gradnju, osim ako budu išli privatnim novcem (+ EU novac).

    • konatzen 20:48 22.Prosinac 2022.

      Ja se isto naježim kad se sjetim kakve sve udruge dobivaju moj novac (poreznog obveznika) za razno razna čuda pa se nitko ne buni ili ako se buni odmah slijedi hajka... Ne znam tko je progurao tu ideju da će ... prikaži još! država plaćat stadion, valjda HDZ jer im paše malo da se makne fokus sa afera pa nek se ljudi svađaju oko stadiona, a sami znaju da lipe ne budu dali.

  • tinča 20:44 20.Prosinac 2022.

    ZAGREB PRVO TREBA REŠITI VODOVOD ....ONDA IDEMO PO REDU

  • BESTpartizan 19:10 21.Prosinac 2022.

    Igrat ce se svugdje

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.