Top News
64113 prikaza

Trumpov general: 'Trebali smo gaziti Srbe svim oružjem'

Komentari 13 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • darko 13:47 24.Ožujak 2019.

    Početak oluje u svitanje i za vrijeme Oluje , djelovali su samo avioni Hrvatskog ratnog zrakoplovstva i protuzračne obrane, većinom po unaprijed razrađenom planu Hrvatskih planera po središtima veze i zapovjednim centrima, to je istina

  • mong 22:34 21.Ožujak 2017.

    da, trebalo je sa srbima zavrsit jednom za svagda, barem sti se Hrvatske tice! i to svim silama i oruzjem, mozda jos nije kasno, a? General ima moj like! 👍🏻

    • ranko75 09:26 22.Ožujak 2017.

      Ne znam sat samo jedes da si tako "pametan".

    • Vuk 10:28 22.Ožujak 2017.

      HA HA HA HA HA VI da zavrsite sa nama HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA Pa sa kime sa armijom narkomana i alkoholicarima(tako su vas Amerikanci opisali)cuti da vam opet nebi granatirali Zagreb,Split ... prikaži još! i Dubrovnik ..................

  • Danko 16:05 24.Ožujak 2017.

    Jadni Ameri misle da oni nešto rješavaju. Ja sam bio cijelo vrijeme rata i nigdje ih nisam vidio, osim što su se skrivali u sigurnim hotelima. Na dan Oluje su srušili komunikacijski toranj Srba i to tekkad su vidjeli da ... prikaži još! mi ne odustajemo, sve ostalo smo mi sami odradili. Pa i u Srbiji nisu imali m*da sići na teren nego ko budale bacali bombe. Nemaju Ameri šanse na Balkanu

    • istima 14:05 24.Ožujak 2019.

      ništa oni nisu srušili za Oluju. U Hrvatskoj su jedino tukli po aerodromu na Udbini u jesen 94-te, da pomognu Bihaću, to jest da spriječe nas da to učinimo.

  • zvizgo 12:49 22.Ožujak 2017.

    Pa što ne završite,ali bez pomoći amera i tetke Angele,nego sami junače,prpa bato!Nije ovo 1941. kada ste goloruku nejač hvatali po Kozari i odvodili u Jasenovac na put bez povratka.

  • Avatar Perical
    Perical 14:35 24.Ožujak 2019.

    "Zanemarivo" rušenje jednog "nevidljivog" aviona? Hahahaha, priča za malu djecu! Itekako ste se zapitali, kako to, kako to?????? Ili da kažemo - ni prvi, ni zadnji . Dali vam Srbi debelo za razmisliti ubuduće.............

    • darkhorse02 14:57 24.Ožujak 2019.

      Ahahahaha u 78 dana bombardiranja srušili jedan zrakoplov!To samo za Srbe može biti pobjeda."Dali im razmisliti za ubuduće.."Ajme.Civili,izbjeglice,starčad,nejač.To su jedine skupine koje se trebaju bojati srpske soldateske.Nabili smo vam ga dobro u Hrvatskoj.Sramota od vojske..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.