Top News
61800 prikaza

Tuđmanu podvalili: "Mostarski most je pao sam, zbog kiše"

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 11:53 10.Studeni 2019.

    srušio se sam od sebe moždasu ga svemirci srušili, bando jedna

  • Avatar gewapa
    gewapa 12:55 10.Studeni 2019.

    www.Ge𝐭𝐌𝐞𝐞𝐭𝐬.𝐜om

  • zagreb50 09:44 11.Studeni 2019.

    Baš 50god nije diran most,,ali to školovanim primitivcima smeta.. Vidim kako ga je kiša oštetila. Baš jadno i bijedno što pišete, kiša srušila most, sigurno su i oštećenja od kiše. Balnansko smeće od ljudi,j.......o vas hrvati u Bosni daj više o......e s njima

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 09:43 11.Studeni 2019.

    Tuđmanu podvalili: "Mostarski most je pao sam, ali naravno zbog kiše Granata" ! No bilo kako bilo a tako je bilo . Svijetu demonkratskom je to dalekkkkoooo više strašno žao toga kamenoga mosta, nego činjenice da je General morao potrošiti ... prikaži još! potrošiti mnogo granata da spasi barem dio narod od neprijatelja i daljnjih zločina i klanja u to ratno vrijeme ...

  • Avatar gewapa
    gewapa 12:55 10.Studeni 2019.

    Ge𝐭𝐌𝐞𝐞𝐭𝐬.𝐜om

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.