Life
118777 prikaza

Nestanak jedne osobe 11. rujna i danas je bizarna tajna

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nives 19:48 06.Siječanj 2018.

    Ja mislim da je daleko veća misterija kak na dan napada na twinse ni jedan Židov nije tam došel na posel, a bilo ih je zaposleno preko tisuću? Svi su "slučajno" bili bolesni, na putu, na godišnjem.... Aha

  • Renaldo 15:28 07.Siječanj 2018.

    Sud je odlučio da je Philip poginula dok je pomagala unesrećenima u napadu. 31. siječnja 2008. godine. Zar nije nestala ili poginula11 rujna 2001. godine? Kako sad 2008? Dali sam ja to nešto krivo pročitao ili je nešto naopako napisano?

    • Avatar krnjevo
      krnjevo 16:54 07.Siječanj 2018.

      Krivo si pročitao. 31. siječnja 2008. nije nastavak rečenice (vidi točku ispred) nego početak nove rečenice. Dakle, 31. siječnja 2008. godine je datum kada je i službeno odlučeno da je ona 2.751. žrtva terorističkog napada.

  • Jaxo 21:57 06.Siječanj 2018.

    A, placa li vama neko da ne spominjete 3. zgradu??? Normalno da je glupo napisati 2 aviona, 3 zgrade. Do kad cete ljdima prodavati maglu?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.