Life
68182 prikaza

Klinika za mučenje: 'Liječe' homoseksualce silovanjem

Komentari 17 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mika75
    mika75 13:50 15.Lipanj 2017.

    Ja bi pedere smjestio sve na goli otok!

    • teškaK 23:53 15.Lipanj 2017.

      Jadan si kao i tvoj komentar..more jada i bjede da neznas nista drugo osim te isfurane "na goli otok" . Malo te pali to sa muskima pa sad tu fol seres po tome a vjerojatno si vec imao gay iskustva . Zbljuv!

    • Avatar mika75
      mika75 10:43 19.Lipanj 2017.

      Smradu pederski, zbog takvih kao ti nam i organiziraju razne pride parade i truju bolešću mladež, ma sve bi ja vas kao za vrijeme invizicije!!. Bolest treba iskorijeniti a ne širiti je poput tebe i takvih sličnih!!, pljuj!!

  • nelson 11:12 15.Lipanj 2017.

    bolesno zašto ljude muču šta policija radi

  • Avatar mika75
    mika75 10:48 19.Lipanj 2017.

    teška K....!, ubij se!, ja sam ti stvarao državu i cijela moja obitelj da bi ti mogla ili mogao ( tko zna što si, sigurno dvospolac ili dvocijevka ) širiti svoju poremećenost i boleštine ili takvi jadni ljudi poput tebe!!, ... prikaži još! mršššš u 3 pm zaražene!!!!

  • teškaK 23:50 15.Lipanj 2017.

    Mika75 ti si točno tip seljačine maloumne i zadrte konzervativni nusprodukt ovog sjebanog drustva. Dao Bog da te silovalo krdo napaljenih pedera seljačino sjebana u glavu. Latentni pederu!!!!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.