Life
46773 prikaza

Bogat i škrt: Nije htio platiti slobodu za unuka

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jugoivo 22:27 07.Prosinac 2017.

    Platio je, ipak je platio! Htjela ste reći proizvođač opijuma u medicinske svrhe, FYROM (bivša ju republika Makedonija. valjda. Učio u školi o proizvodnji maka.

  • Pale007 09:08 09.Prosinac 2017.

    Ovaj express je čak i žutom novinarstvu dao jednu sasvim novu dimenziju... Copy/paste, google translate novinarstvo s perjanicom Raifom na čelu... Jedino me brine jel itko našao jetru dotičnog unuka nakon što ju je izgubio...?

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 10:00 07.Prosinac 2017.

    Stari je sasvim Ok. I pametno je postupao .. Kao god novinari imaju svoje uvjerenje ne znači da je i ispravno .. I stvar je iz oniga doba što je sa otmičarima kako da ih nisu uhvatili bolje da je ... prikaži još! policiji kontra bandi ponudio debelu lovu za uhićenje ... Ako nisu i sami to izveli !!!

  • panda 14:37 07.Prosinac 2017.

    prikovan za invalidska kolica. Znači, taj izraz nisam čula još od komunizma.... Da se razumijemo, i ja sam "prikovana" tako da se ne rugam, nego čudim ljudskoj nepismenosti i nikakvom daljnjem napretku

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.