Kultura
1580 prikaza

Houellebecq je otklizao u teško zaglupljivanje

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • KB97 13:57 31.Ožujak 2019.

    Opisani događaj zvuči jako izmišljeno, u tumblr-stilu "svi su mi u vlaku zapljeskali". Mislim da Houellebecqua odbijate i saslušati jer se ne pokorava vašim političkim stavovima, što je, za jednu kritičarku, u najmanju ruku neprofesionalno i jadno.

  • Avatar monster_from_id
    monster_from_id 14:15 30.Ožujak 2019.

    Uvijek mi je bila misterija zašto se sve vojske svijeta pune isključivo ljudima od 18 godina. Danas mi je jasno. Stvar je u tome da ti ljudi neznaju baš ništa o stvarnom životu osim onog čime im je režim isprao ... prikaži još! mozak. A to je uvijek "moja nacija", "moja vjera" itd A onda kad budale shvate to doslovno i počnu provoditi u praksi definicije što je dobar Hrvat što nije, onda se svi čude ko pura dreku. Obraz. sustav je taj koji je stvorio to čudovište u vlaku. No u njega se nesmije ni taknut.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.