Ekonomix
221697 prikaza

Todorići: Evo zašto će zauvijek ostati bogati

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ASTORIA 08:30 10.Listopad 2017.

    Živio sam dugo u USA.Banke su mi same slale kreditne kartice,davale kredite itd.Jednoga dan sve sam ispraznio i u Hrvatskoj napravio super kuću i otvorio dobar posao.Pred odlazak iz USA sam napravio privatni bankrot.Odvjetnik me koštao 600.$ Kada me sudija ... prikaži još! na bankrotu pitao gdje sam potrošio sav novac rekao sam da sam sve izgubio u Las Vegasu.Ja poslije bankrota sjedam u avion i pravac lijepa naša.Briga me što u USA 7 godina nisam mogao otvoriti raćun u banci.

  • ivanh4 13:11 11.Listopad 2017.

    Zato što ne smije i ne želi prokazati bandu političku! Inače ode u noć, kao za vreme UDB-e. E moj mutavi narode, pa oni rade od nas cirkus, a mi ovce sitnog zuba. Na žalost, u svemu ovome, ratu i ... prikaži još! poraću, naj bolje su se snašli hercegovanci i srpska krvnička manjina, i jedima i drugima ,želi poručiti, vi kamenjari, a vi četnici, marš u sto pički materina, bago ljigava, majka vas se nakotila za sva vremena!!!!!!!!

  • nelson 12:21 09.Listopad 2017.

    svaka vlada im to omogućila

  • mmj 16:04 10.Listopad 2017.

    coool

    • mmj 16:05 10.Listopad 2017.

      ★☆★ KAMAGRA GEL ORIGINAL★☆★ cijena već od 100 kn ★☆★ Vise informacija - http://www.kamagraoraljellyhrvatska.tk/ ★☆★ Narudžba samo PORUKOM - SMS, Viber, WhatsApp - ‎0957522219 ★☆★

  • Avatar Gubec Okuje
    Gubec 22:10 25.Prosinac 2017.

    Politika je obogatila Todorića zajedno sa bankama, a firma Agrokor je radila novac za sve njih dok se dug stvarao i narastao do određene visine da to bio razlog za spas Hrvatskog gospodarstva koje su političari i bankari upropastili?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.