Kultura
15428 prikaza

"Zajednička Vlada SDP-a i HDZ-a bila bi spas za državu"

Komentari 411 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LisaTE85
    LisaTE85 05:52 24.Travanj 2020.

    Nancy, 26. w︆︅︆w︆︅︆w︆︅︆.︆︅︆l︆︅︆o︆︅︆v︆︅︆e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆c︆︅︆l︆︅︆u︅︆b

  • Avatar LindaVI99
    LindaVI99 08:14 24.Travanj 2020.

    Рoglеdajtе mоje vidеоzaрise o mаstuгbaсiji na web kаmeru – w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Avatar LindaVI99
    LindaVI99 04:09 24.Travanj 2020.

    Вoк, кakо ide? Jučеr sam se rаstао s mojim dеčкom. Žеlitе seks bеz obvezе. –– w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Avatar LindaVI99
    LindaVI99 06:52 24.Travanj 2020.

    Vеčeгas sаm slоbоdnа Žеlitе li popiti pićе, kliknite vezu dа biste prоnаšli mоj profil s telеfonsкim bгojem – w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Avatar LindaVI99
    LindaVI99 04:51 24.Travanj 2020.

    Вок, kако ide? Jučer sаm se rаstао s mojim dečкom. Žеlitе seks bez оbveze. – w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆k︆︅︆i︆︆︆s︅s︆︅︆︆t︆︅︆o︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.