Počinje suđenje bivšoj sisačko-moslavačkoj županici kojoj se sudi po devet točaka optužnice.
Ovo suđenje bit će važno za kompletni politički život u Hrvatskoj i za demokraciju, smatra odvjetnik Antonio Kaleb, koji zastupa Sisačko-moslavačku županiju u sudskom procesu protiv bivše županice Marine Lovrić Merzel.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Da je u stranci domoljuba, malo bi joj sudili,pa sve zaboravili, ovako , stvarno i ima šanse da je osude...
ja vise nisam nimalo pametan !!! pa svaki dan me nesto iznenadi, pa sta je ovo ljudi ,pa zar svi kradu i otimaju, pa ima li iko u ovoj drzavi posten ???
Hoće hoće, nađel se da je kriva ...... gulit krumpir i do dva mjeseca (sa pravom na poštedu zbog dugih noktiju). 'Vrana vrani oči ne kopa'.