360°
2169 prikaza

Šef ukrajinskih sabotera trn je u oku Putinova režima

1/3
Profimedia
Veteran osmogodišnjeg rata Kirilo Budanov (38) na čelu ukrajinske vojne obavještajne agencije je od kolovoza 2020. godine. Preživio je 10-ak atentata. Ruis su mu pokušali ubiti i suprugu.

Nakon radnog dana u kojem su likvidirani ruski špijuni, huškači na rat ili ukrajinski izdajnici muškarac u naponu snage u svom stanu, koji mu je ujedno i ured, na periferiji Kijeva pogleda što mu je s ljubimcem, žabom Petrom koja pliva u akvariju pored njegovog stola i nahrani ga. Klasičnu glazbu ne gasi - vjerojatno mu služi kao obrana od bilo kakvih pokušaja prisluškivanja onoga o čemu se govori.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.