Tajni atentati: Bivši ministar Marčelo Popović likvidarn je za 60.000 kuna, dok je Mesićeva glava navodno vrijedila dva milijuna kuna
U memoarima objavljenima prije tri godine “Bilo je to ovako” Mira Marković, supruga Slobodana Miloševića, ovako opisuje trenutak atentata:
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Dva prijatelja i stara druga bez kojih nema pretvorbe i privatizacije, uništene privrede i iseljavanja mladih. A obojici dižu spomenike na uspjehu!
ne mogu ih smislit