360°
29533 prikaza

Velika analiza Bradleya: Tek 14 ih je u funkciji, 53 još na remontu u Đuri Đakoviću

1/7
Davor Javorovic/PIXSELL
Ukupno će biti modernizirana 62 vozila za mehaniziranu bojnu 'Sokolovi', pet vozila za obuku novih vojnika u Središtu za obuku pješaštva i oklopništva dok će 22 vozila biti za pričuvne dijelove

Danas je veliki dan za Oružane snage, prva četiri Bradleyja su ovdje od ukupno 89 dogovorenih. Ovo je odlična surdnja između RH i Amerike, rekao je početkom godine ministar obrane Ivan Anušić koji je zajedno s veleposlanicom SAD-a sudjelovao na svečanoj primopredaji prvih borbenih vozila Bradley u vojarni '132. brigade Hrvatske vojske' u Našicama.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.