Trankovski je bio zapovjednik 41. raketne brigade ruske Crnomorske flote, Ukrajinci navode kako je bio legitimna meta jer je počinio ratne zločine naređujući napade na civilne ciljeve
Ukrajinska služba sigurnosti potvrdila je danas da je na Krimu, u Sevastopolju eliminirala Valerija Trankovskog, šefa stožera raketnih brodova ruske Crnomorske flote.Tamošnji mediji objavili su fotografiju uništenog automobila pod koji je očito bila postavljena eksplozivna naprava.
Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude.
Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima.
S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima,
ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
više nema ni flote pa im ne treba ni zapovjednik...