Life
79265 prikaza

Šljivančanin: "Nisam dovršio posao u Vukovaru, žao mi je"

Komentari 41 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • uskook 14:48 14.Studeni 2018.

    Svaka država koja štiti ovog i ovakvog ratnog zločinca poistovjećuje se sa njim te mu ustupa javni prostor za širenje mržnje i nacionalne netrpeljivosti... Za takve je minimum doživotni zatvor bez ikakvih prava i povlastica kako je i on sam ... prikaži još!m činio i što propovjeda... Sramota za zemlju u kojoj živi...

  • geronimo 00:05 15.Studeni 2018.

    nadam se da ce im Bog suditi

  • dkmjnn 22:22 14.Studeni 2018.

    Pitam se, boji li se Šljivančanin smrti, ima li savjesti, prate li ga oči uplakane djece i jauci mučenih ljudi? Svi moramo umrijeti, to je najveća pravda na svijetu. A poslije smrti - svakome prema zaslugama

  • Avatar una1
    una1 12:37 14.Studeni 2018.

    gjadiš mi se.

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 10:39 15.Studeni 2018.

    nema potrebe se nervirati zbog ovakovih monstruma, kako je radio tako će i završiti,crknuti, kao i svi oni koji su čini zločine prema narodu po nacionalnosti i mržnji....ni jeca ni daljnje pokoljenje neće biti pošteđeno kazna za svoja nedjela....zločinstva....

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.