Top News
57625 prikaza

Šokantni video: Bacaju ISIL-ovca sa stijene u smrt

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • loriman 17:27 26.Rujan 2017.

    Vi ste stoka senzacionalisticka i lazljiva. Nista se ne vidi. Pusite kurac i vi vas express.

  • Avatar Ironman
    Ironman 16:39 26.Rujan 2017.

    Nazalost, nista se ne vidi.

  • ada 22:28 26.Rujan 2017.

    stara narodna poslovica....tko se mača lati, od mača će i umrijeti...što je ISLA.a radila sa svojim zarobljenicima, to im se sada vraća....bili su hrabri i bahati, kako sada izgledaju jadno, što ne može biti jadnije, gori su od njihovih žrtava...

  • crazy.dictator 08:58 27.Rujan 2017.

    bilo kuda partizani svuda. sve se mijenja samo"covjek"nikada. SVI ce opravdati svoje jer eto"sto su tek oni drugi radili. kod nas su prvo oni ustaski"partizani"lesili komuniste.onda su komunisticki partizani u"opravdanom"gnjevu priredili onima prvima"uzvratni mec", onda su srbi 91 odlucili malo"poravnati"racune ... prikaži još! pa smo onda i mi odlucili da ne zaostanemo bas previse za njima."mi"(svi mi na svijetu) uvjek imamo"opravdan"razlog za odmazdu jer oni su"ipak bili puno gori". sve u svemu kim baci koju

  • vjaceslav 21:22 27.Rujan 2017.

    loša kamera i montaža pa se ustvari ništa zanimljiva ne vidi

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.