Top News
94389 prikaza

Bandićev luksuz: Rakije plaća 150 eura, cipele tisuću eura...

Komentari 17 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • berliner 07:05 26.Ožujak 2020.

Zbog 150 Eur. i litre rakije ja bih trebao citati ovu Ilijadu i Odiseju, ne pada mi na pamet.

• copixen404 14:32 26.Ožujak 2020.

'Apsolutno ništa ne želim komentirati na osnovi novinskih članaka. Svatko mora dati odgovore na pitanja koja mu se postavljaju, a ja vjerujem da će ih Milan dati. Opet se kao i pred prošle izbore pojavljuju priče o prijavama i dokumentima ... prikaži još! protiv njega, a te optužbe imaju jednako smisla kao i one da ja tučem ženu', Milanović za Index 10. listopada 2007.

• copixen404 14:32 26.Ožujak 2020.

'Bandić jako puno radi, a o stilu neka govore stilisti. Rezultata je mnogo i bit će ih još.' Milanović za Jutarnji list 6. rujna 2008.

• Penzić 18:41 03.Travanj 2020.

Nitko mi ništa nemože !!!!!!!!!!!!!!!!!! HA,ha,ha,ha,ha,j

• omer 07:41 26.Ožujak 2020.

Čim ovaj bandić progovori odmah mi je muka,tvrdo tepe svoj bosanski jezik i ne odustaje, a njegovi svi u upravi tog holdinga su bosanci, pa tako jučer slušajući razgovor sa njegovim pročelnicama u holdingu, neka Mirka Jozić i Jelena Vukičević ... prikaži još!ć za Novu Tv, tečno tepu tvrdi bosanski jezik da bi se odmah ispovračao, i takvi nam vode Zagreb? Pa zar mi nemamo u Zagrebu domaćih pametnih ljudi , nego nas ovakvi bosanci vode? ovo je žalosno i katastrofićno, gore od ovog korona virusa.

• Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.