Top News
41544 prikaza

Tajna smrti Mire Barešića: "Izdali su ga, a meni rekli da šutim"

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ranko75 22:23 01.Kolovoz 2017.

    Njegove su ruke bile krvave do ramena, ne bi bilo ni posteno da umre kao normalan covjek u svome krevetu.

  • PrvaProleterska 10:40 02.Kolovoz 2017.

    Nije izdan , nego je išao u akciju na svoju ruku a to si vojni u stvari tad još policijski vrh nije smio dozvoliti ! Obićni desperadosi i teroristi ništa drugo. Kad su dobili svoje , niko se više nije ... prikaži još!e usudio ići na svoju ruku u teroristićke odnosno vojne akcije !

  • PrvaProleterska 10:46 02.Kolovoz 2017.

    Da mi je znat, kakvu diverziju su imali na umu u selu , gdje nema nićega vrijednoga miniranja , osim ubijanja seljaka upadajući ponoći u kuće ! Da nisu sprijećeni , pa Srbi bi zasuli Šibenik sa granatama , dok ... prikaži još!ok si ne bi namirili sve mrtvie od te "diverzantske"grupe. Znaći njhovim razbijanjem , spašeni su životi i imovina ohoho Šibenćanaca !!

  • Ferdo 06:44 02.Kolovoz 2017.

    Hrvat s tri državljanstva, osuđivan neofašistički terorist nimalo drukčiji od udbinih ubojica (Sindičić i sl.), a sve kao u ime naroda.

  • Zdenko4792 13:47 02.Kolovoz 2017.

    Možda je gluplje nego se misli i bez UDBE. Mi dobili naredbu: na brijegu kod crkve čeka naš tenk, presječemo cestu... Tenk čeka ali četnički. Greška? Podvala? Moguće sve, kad vidiš Hrv. generalski zbor, te likove, dobro smo prošli, npr ... prikaži još! Bobetko jr., koji s Trnskim na TV objašnjava kak čedeke iznenadit, opkoliti, uništiti...! Ili Tuđmanova ideja: za priznanje HR treba 10.000 poginulih. Pa onda juriš u nemoguće misije (neiskusna 102. brigada npr.). Špegelj: "Sjećanja vojnika" skinite u pdf-u.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.