Top News
134598 prikaza

Dokument koji je 1971. najavio srpsku agresiju na Hrvatsku

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jugoivo 11:54 08.Prosinac 2017.

    Visi, visi... i ne pričaj priče za zadrte Hrvate! 1971.? "Hrvatsko proljeće" i štošta drugo, kojem je učestvovala i moja, nekadašnja mnogo štovana kao profesorica Savka

  • nelson 10:56 21.Lipanj 2018.

    ma da 1971 malo sutra.

  • Jugoivo 22:18 07.Prosinac 2017.

    Cica, bašsam se slatko nasmijao, prije spavanja. Express stvarno piše gluposti, ili služi frustriranim osobama da se iživljavaju u sijanju mržnje. Ako se više ne javljam, znajte da ne čitam više ni naslove.

  • CICA 19:39 07.Prosinac 2017.

    hhahaha imamo dokument ali samo neznamo koje to napisao i to je samo foto-elaborat Pa i moj kurac je 50 cm dugacak ali imam samo fotoelaborat a nemogu da vam ga pokazem licno original, Pa ljudi kosu ovi sto pisu ... prikaži još!u o ovome i takve gluposti u novinama

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.