Life
38028 prikaza

Bizarno: FBI je bio uvjeren da postoji još jedan Tito

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dudek1
    dudek1 13:12 06.Studeni 2016.

    morti je imal i dva pimpeka

  • primo1 13:44 06.Studeni 2016.

    Koje su ovo gluposti.On rekao Rankoviću da u drugoj sobi nije pravi Tito.Pa mislim da nebi preživio taj dan da je to rekao.A zašto bi se onda Tito da je bio Rus zavadio za Staljinom??Koje gluposti od FBI a!!

  • Avatar kvasac40
    kvasac40 20:20 06.Studeni 2016.

    Budala iz Livna!!Guvna!!

  • Avatar Casper
    Casper 23:08 06.Studeni 2016.

    He-he... Lupetajte samo lupetajte... Na kraju da je bio Marsovac jedno veliko hvala tom največem Hrvatu kroz povjest jer učinio toliko za Hrvatsku i Hrvate da to niko ni prije niti poslije njega neće... DA nemamo toliko debila u Lijepoj ... prikaži još! Našoj i danas bi Hrvatska imala puno koristi od Titova imena i ugleda koji je imao kao največi političar 20. stoljeća u svijetu ali imamo previše debila i glupana koji pljuju po svojoj povjesti i svojim očevima.

  • Avatar Marko Vidovic
    dinarskivuk37 02:48 07.Studeni 2016.

    To sam ja znavo iz mladi godina. Tada sam poznavo jednu gospodju iz Markovaca kod Bjelovara. Zvala se A. Siraic, Ona je mogla telepatiski razgovarat sa mrtvim osobama. Po njenom tumacenju da je bila u dodiru sa Titom koji je tada bijo mrtav.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.