Top News
42540 prikaza

"Mi Hrvati smo promašen narod, ni u ničemu nismo uspjeli"

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • StrasniRash 13:06 27.Siječanj 2019.

    Jel postoji prijevod za ovaj nerazumljivi tekst.?

  • Jackie57 15:07 27.Siječanj 2019.

    Kako netko može za bilo koji narod reći da je promašen, sram ga može biti, svaki narod ima svojih dobrih i loših strana, uspjeha i neuspjeha, kakav je to čovjek

  • markopolo77 18:13 25.Siječanj 2019.

    Itekako smo uspješni (u svim aspektima), sretniji, bolji, pametniji, zdraviji i zadovoljniji, ako nas uspoređuješ sa rasom jugoslovena koju je tito pokušao stvoriti, i to je meni dosta!

  • jim 12:43 28.Siječanj 2019.

    Gluperdanje sve u šesnaest, mi smo mlada država, koja je svoju nezavisnost platila krvavim ratom i ogromnim gubicima, i opet smo najuspješnija zemlja (osim Slovenije, gotovo netaknute ratom ) u prokletoj bivšoj Srboslaviji. Pobijedili smo u neravnopravnom ratu, trijumfom karaktera, ... prikaži još! domobljublja i srčanosti, ušli u EU i NATO, imamo plaće veće duplo od neših agresora Srba i svih ostalih (osim Slovenije) u prokletoj Balkaniji. Ali to je jedna od hrvatskih boljki - vječni pesimizam i defetizam.

  • jim 12:48 28.Siječanj 2019.

    2) Kome je bolje - mnoštvu privatnih iznajmljivača u Dalmaciji i Istri, ili nekomu tamo Švabi koji rinta efektivnih 8-10 sati dnevno za plaću manju od iznajmljivanja tijekom 3-4 mjeseca u Hrvatskoj? O tome nitko ništa ne piše. Nažalost, nije ... prikaži još!e cijela hrvatska kao Istra i Dalmacija. Plaća je u Hrvatskoj prosječna 850 EUR-a, ali ciejne stanova, hrane i ugostiteljskih usluga su višestruko manje nego u zapadnoj Europi. U Parizu - stan od 30 m 800 -1000 najam Eura, pivo malo 10 eura, porezi ogromni.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.