Top News
7812 prikaza

Gordan Grlić Radman bi trebao pročitati ovaj tekst o Orbanu

Komentari 41 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • yefyumarda 03:06 02.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • Avatar SharonQV84
    SharonQV84 21:38 31.Svibanj 2020.

    Bоk! Molim vas, glasаjte za moje егotsкe fоtogгafijе na mojоj stгaniсi – w​​w​​w​​.​k​i​​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • Avatar SharonQV84
    SharonQV84 20:01 31.Svibanj 2020.

    Trаžite оzbiljne оdnosе? Samo su sе рrave sаmohгane djevоjке sргemne zа druženje! –– w​​w​​w​​.​k​i​​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • BESTpartizan 22:37 25.Svibanj 2020.

    orban je desnicar i prijatelj ovih nasih rvacikh domoljuba a sutrabi im drzavu dijelio na 3 dijela

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:39 29.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:28 29.Svibanj 2020.

      opet majmun

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:02 29.Svibanj 2020.

      bestZločinac, tko? tito? Ne, to sam samo ja izvidnik1 i pitam te osuđujep li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:15 29.Svibanj 2020.

      majmune ii se igrat u krevetu ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:13 30.Svibanj 2020.

      bestZločinac, bojiš se dati odgovor na jednostavno pitanje? Stisni muda i odgovori otvoreno, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Sretan ti DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI!!!! POZDRAV DOMOVINI!!!!!

    • BESTpartizan 18:29 30.Svibanj 2020.

      sretan da hdza a ne drzave .. dan hdza je danas ja slavim 29 11 pozdrav drugu titi,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:28 30.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisi mi dao konkretan odgovor na konkretno pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Zločinac partizan pozdravlja zločinca titu. Jel me treba to iznenaditi? Naravno da ne.

    • BESTpartizan 11:27 31.Svibanj 2020.

      zločinac ti je krivousti

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:39 31.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisi mi dao konkretan odgovor na konkretno pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Naravno da Je za tebe Prvi HRVATSKI Predsjednik Doktor Franjo Tuđman zločinac kad ti je rasturio tebi ... prikaži još!i omiljenu zločinačku tvorevinu. Nema više juge i ćopavca, zločinca i đubreta tite. Neeemaaa.

    • BESTpartizan 19:27 31.Svibanj 2020.

      postajes kao gramofonska ploča taj tudman nij rasturio jugu ne brini imas europsku uniju i uzivaj banditu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:56 31.Svibanj 2020.

      bestZločinac, taj, prvi HRVATSKI Predsjednik Doktor Franjo Tuđman i 92% HRVATSKIH građana je razvalilo ušljivu, smrdljivu, zločinačku tvorevinu jugoslaviju. U to vrijeme zločinačko đubre tito je već odavno strunio, svijet ga je uvrstio među deset najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća. Pa ... prikaži još! nisam ja bandit nego partizani zločinci zajedno sa komunističkoFašističkom ideologijom i totalitarizmom. Da imam i EU a imam i HRVATSKU. Osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:03 31.Svibanj 2020.

      rauvalio je tenbe usta idjeda 1945.. zločinac bi zavrsio uhaggu, tito to je sdtvorio krvatsku 1974 ustavom, razbojnice ustaski,,, i hrvatska i je udupet,, ponovno te pitam osudujes li zloičinacvki pokret ante pavelica

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:29 31.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ponovo napoši razumljivo, nemoj pisati kao jugoslaven.

  • Avatar JenniferWE92
    JenniferWE92 06:02 03.Lipanj 2020.

    Tгažitе udicu s neznаncеm! Sрremni za sve eкsреrimente! –– w​​w​​w​​.​k​i​s​s​t​​o​​k​​.​​c​​o​​m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.