Top News
8961 prikaza

Biznis s korona virusom: Hoće li Hrvatska imati neke koristi?

Komentari 87 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hurdevumla 13:55 30.Travanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ ­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • hurdevumla 13:54 30.Travanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ ­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • BESTpartizan 10:09 29.Travanj 2020.

    hrvatska je propala haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:24 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, pa nije Hrvatska kao jugoslavija pa da propadne i da se raspadne. Nego kad smo već u kontaktu da te pitam kako ti je mama i osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto ... prikaži još! počinio? Pozdravi mamu.

    • BESTpartizan 09:45 30.Travanj 2020.

      kenjce hrvatska je u dugovima raspadas e mladi bjeze zacepi hercego ce pozdravi svoju fufu i nek pjevas hej slavemi dobra je bila u pionirima i otac u jna ,,ne srami se

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:15 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, ma pozdravio sam ja tvoju mamu zvanu Fufa, tako ju zovu "komšije" mušterije. Ne znam zašto ju tako zovu, valjda jer se "trpa" za malo novca. Ali neka, bolje da redi bilo što nego da uzima od poštenih ljudi ... prikaži još! kao što je uzimala u zločinačkoj jugi,.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:15 30.Travanj 2020.

      .... sad ju barem poštivaju mušterije jer radi i zarađuje. Nije baš nešto dobra u svom poslu ali dva puta popuši i eto tebi kila kruha na stol, još dva puta i eto i litra mlijeka. Nego čisto da te ... prikaži još! podsjetim na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:26 30.Travanj 2020.

      tvoju mamu ruznu su zvali redaljka u jna haha tasko i baku 1944 dok se prodavala 6 ličkoj hahaha mrs smradu unistit cu te

    • BESTpartizan 17:30 30.Travanj 2020.

      pederčino napusenma hihi idies li na bleiburg ???čujem kako nece biti okupkljanja ove godine virus uistase potjerao

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:17 30.Travanj 2020.

      bestazločinac, samo te pitam osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:33 30.Travanj 2020.

      opet i govorim i ponovit cu partizani nisu zločinci, bosanac začepi kukavico

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:13 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, nisam te glupane pitao jesu li partizani zločinci, pitao sam te osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? To je sve!! Jesi li razumio što te pitam? Znači osuđuješ li ili ne ... prikaži još! osuđuješ SVE zločine i zločince a ne pitam te tko je zločinac.

    • BESTpartizan 21:32 30.Travanj 2020.

      hihi evo pederčoića opet... osusdujes li zloičine svoig idola pavelića sroljo ti nemas sta da pricas biosanac ne pizdi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:01 30.Travanj 2020.

      bestZločinac, jebo ti pavelić mamu zajedno sa svim zločincima. Jebo ti on dijete u djetetu, zajedno sa hitlerom, titom, musolinijem, staljinom, čaušeskuom, idi aminom, pol potom, mao ze rungom, i svi njihovi sljedbenici. Internet ratniče, osuđuješ li SVE zločince i ... prikaži još! zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:40 01.Svibanj 2020.

      jebo ti on zenu i sve po spisku to t ie caca idol djeda ti jw bio ustasa, smradsu ne pjeni se zaudaras ustašo milanovic ti je zabio danas u okucanima dobro tebi hosovcima gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:58 01.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hahahaha, jebo ti milanović mamu, zajedno sa svim svjetskim zločincima,uključujuću titu i partizane Hahahaha, odgovori mišu mali, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?.

    • BESTpartizan 17:51 01.Svibanj 2020.

      milnovoiv to je zasbio dana tvojim hosovcima ipošpišsao vam se bna fapstički povik za kitu spremni hahaha šonjo njonjo izvidnik pussy

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:10 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ponovo napiši jer ništa ne razumijem što si napisao, ne možeš me uvrijediti nepismenim i nerazumljivim pisanjem. Potrudi se malo, pitaj mamu da izvadi komšijin kurac iz usta pa da ti malo pomogne, ona je spretna sa jezikom. Ujedno ... prikaži još! da te pitam osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:52 02.Svibanj 2020.

      uh tvoj kita je u fra delašu amen

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:28 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ponovo napiši jer te ne razumijem, zar tvoja mama ne može barem na trenutak prestat pušiti kurac pa da pomogne svom retardiranom sinčiću? Zato i jesi tako retardiran i glup. Draže joj je pušiti nego se brinuti za tebe, ... prikaži još! zapostavila te i eto šta

    • BESTpartizan 21:29 02.Svibanj 2020.

      fašosto incestni zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:29 02.Svibanj 2020.

      .....bude kad te nema tko odgojiti. Ne brini sljedeći puta ću joj uskratiti gutanje sperme, sve ću joj po licu pošpricati. Ili nek te odgaja ili baci u rijeku sa kamenom oko nogu. Ali svakako me zanima osuđuješ li SVE ... prikaži još! zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:39 02.Svibanj 2020.

      fašisto naguzi se stize marko skejo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:47 02.Svibanj 2020.

      nestZločinac, možda nisi razumio pitanje, Osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori internet ratniče.

    • BESTpartizan 22:06 02.Svibanj 2020.

      troši li ratnike hosa haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:49 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam te pitao dali trošim tvoju mamu kad znaš da mi ona samo puši kurac. Ne želim ju jebati jer joj je pizda razvaljenja od trpanja mušterija za sitan novac. Znač pitao sam te a ti možda nisi razumio ... prikaži još! pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:18 03.Svibanj 2020.

      tvoju trpaju jna vojnici kao i1991 haha dobila je kao iti sroljo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:21 03.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nauči se pisati, nemoj se blamirati kao da si nepismeni komunističkoFašistički čmeljavac. U međuvremenu da te pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:49 03.Svibanj 2020.

      majmune krepaj hihi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:52 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisam ja zločinac tito ili pavelić a nisam ni zločinac partizan ili ustaša pa da krepem. Ja sam samo pitao osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:10 04.Svibanj 2020.

      ti si zločinac kao iustae zacepi pederčiću

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:55 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, dođi na adresu koju sam ti dao u srce HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI, imaš moju sliku i moj nadimak po kojima me svi prepoznaju i možeš me naći pa me natjeraj da začepim(ti mamu) i u lice vrijeđaj ... prikaži još! i prijeti čmeljo i internet ratniče. Složi jednu rečenicu bez pogreške čmeljo nepismeni.

    • BESTpartizan 20:32 04.Svibanj 2020.

      opet se ponavljaš ptimaterina smradu ja ti po 999 put kauem napiši ovdje tu adresu ime i prezime dalmacija nema veze s krvatskom hercegivce ušuti zacepim ti ja seku fufu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:29 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, da imaš mozga sjetio bi se adrese, da si imalo inteligentan našao bi adresu u prijašnjim komentarima a da imaš hrabrosti odmah kad si dobio adresu (koju ne možeš zapamtiti i koju ne znaš pronaći jer si glup) bi ... prikaži još! došao i u lice me pokušao vrijeđati i prijetiti....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:29 04.Svibanj 2020.

      .....Kažem "pokušao" jer bi odmah čim bi skužio da si ti taj internet ratnik zvani "bestZločinac" bi te "složio" u 10³ cm. Pošto si ti glup, tup i kukavica, baš kao i tvoji omiljeni zločinci partizani i tito a nema ... prikaži još! više ni zločinačke tvorevine juge, pitam te osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 23:46 04.Svibanj 2020.

      ne znam kome si ti dao setonjo adresu ali kazem ti ti si obicni PAPAK,, kmecat ces jos dugo smece zločinacko ustasko

    • BESTpartizan 23:47 04.Svibanj 2020.

      partizani su ppbjednici a ti kaki koliko hoces,,, bleibuirg te boli haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:53 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ili odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio ili dođi na adresu. Koliko vidim tebe boli činjenica da su i partizani zločinci koji su činili zločine po nalogu zločinca ... prikaži još! tite u ime komunističkoFašističke zločinačke ideologije u svrhu stvaranja zločinačke tvorevine jugoslavije. Tko je pobjednik je nebitno. Zločin je zločin bez obzire tko ga je i zašto počinio. Opravdaj zločin ako možeš?

    • BESTpartizan 10:29 05.Svibanj 2020.

      paETzani nisu zloč9inci majku ti tvoju smradu jedan dosi reci nam u facu to ustašo neces dobro proci,, boli li te guza gayu' pozsdravljam tes pjesmom na sutjeskoj hladnoj vodi raspali i pjevaj a onda pogledaj film četverored

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:35 05.Svibanj 2020.

      bestZlolinac, nisam te pitao tko je iki nije zločinac, pitao sam te osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Da, u pravu si, tvoju mamu boli guza jer više neće ni komšije i ... prikaži još! stričeki da ju jebu u pizdu jer su ju razvalili pa nema više zadovoljstva u njoj. Sad udaraju u guzu. Rekla mi ke da neće nikome pušiti osim meni. Ipak sam joj ja pomogao u životu, naučio ju i

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:35 05.Svibanj 2020.

      ....uveo u posao prostitutke, redovno joj svršim u usta i ona proguta što joj je dodatni izvor proteina i bjelančevina što joj daje energiju da može redovno obrađivati komšije i stričeke. Napiši svoju adresu i postavi svoju sliku i eto ... prikaži još! mene da ti sve to kažem u lice pošto vidim da ti nemaš muda za doći na adresu koju sam ti davno dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI.

    • BESTpartizan 21:10 05.Svibanj 2020.

      da li si gledao cetverreoed film????,,, ma daj jedino sdto znas je trošti bujaneca hasnebgivica,, zacepi balavce dalmacija hrvatsja HAHAHA ti z bosne se nabrekao, dikobratu zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:38 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nauči se pisati tako kad želiš nekoga uvrijediti ili mu prijetiti onda to mora biti razumljivo a ne kao da je pisao polaznik komunističkoFašističke specijalne škole za retardirane promašene abortuse. Dođi ti internet ratniče na adresu koju sam ti ... prikaži još! dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI i natjeraj me da začepim, psuj, vrijeđaj i prijeti mi u lice a ne ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:39 06.Svibanj 2020.

      .....ovako kao i svi novopečeni komunističkoFašistički brabonjci sakriju se iza lažnih nadimaka i bez svoje slike a u lice napadaju pojedince samo kad su u većim čoporima ali i tada izvuku deblji kraj jer su pilići gajbaši, čmeljavci, komunisti, jadnici ... prikaži još!i i mali miševi. Jel znaš što je to "brabonjak"?

    • BESTpartizan 10:55 06.Svibanj 2020.

      opet se srolji ponavljas pmaterina staonmo jedmo te isto hrvatsaka dalmacija nije niti ce dodi na adresu koju sam ti dao,cmeljo haha kojii papak boji sr ime grada napisati a mi znao da je čitluk,,, sreduio te tito dobro i ... prikaži još! djeda tiu ustasu kukavico usrana zacepi pederčino ne to ti mama iseka jedu?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:54 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hajde sad pročitaj što si napisao, kako da ja razumijem to naučeno pisanje iz specijalne komunističkoFašističke škole za retardirane i propale abortuse? Ponovo napiši na HRVATSKOM JEZIKU.

    • BESTpartizan 17:50 06.Svibanj 2020.

      pederčićui mozemo vako stoljecima pozdravljam te uz zivio drug tito hrvatski jezik ne postoji sroljo zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:59 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, pozdravljam i ja tebe na HRVATSKOM JEZIKU u HRVATSKOJ DRŽAVI iz srca HRVATSKE DALMACIJE sa adrese koju sam ti dao na koju nemaš muda doći uz pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i ... prikaži još! zašto počinio? Isto tako napominjem da nema više onog đubreta i zločinca tite, crko je. Isto tako nema više smrdljive, zločinačke tvorevine jugoslavije.

    • BESTpartizan 09:53 07.Svibanj 2020.

      nmas nmuda napisati ni me sela odaklesi haha cmeljo ustaski

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:28 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, napiši svoju adresu i postavi svoju sliku i eto mene da ti sve to kažem u lice pošto vidim da ti nemaš muda za doći na adresu koju sam ti davno dao u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI. ... prikaži još! Prvo ću ti nos razbiti jer me zoveš ustašom, to je isto kao da si mi rekao da sam zločinac tito, zločinac partizan ili zločinac komunistaFašista. Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:43 07.Svibanj 2020.

      kaem a si ti za mene niotko inista jedno govn smece ustaski,,, rekao sam ti da li iosusuje ustaske zločinw,,,, zločinac ti je tudman,,, TI HRVATNISI niti dalmacija hrvatskapmaterina smradu jedan,,,osuzdujem tiu kevu koja se redala s jna vojnicima 1991 6 na njoj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:23 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, eno tebe opet lupetaš nerazumljive rečenice i nepovezane riječi. Pišeš kao da si retardirani komunističkoFašistički čmeljavac. Napiši ponovo, opet si krenuo putevima zločinačke ideologije. Pročitaj što si napisao, ispravi pogreške, ponovo provjeri pa tek onda pošalji. Odgovori, osuđuješ li ... prikaži još! SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Pozdrav HRVATSKOJ DRŽAVI. Nema više juge.

    • BESTpartizan 17:10 07.Svibanj 2020.

      postajes proljev

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:52 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nisi ponovo, razumljivo napisao svoj prošli komentar, ponovi ga da ti mogu kao čovjek odgovoriti i ako si me htio uvrijediti da znam što je to uvredljivo. Ovo da si ti proljev je meni već dugo vremena jasno, ne ... prikaži još! moraš ti ni govoriti jer ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:52 07.Svibanj 2020.

      ....samo proljev od komunističkoFašističkog čmeljavca može negirati zločine i pokušavati opravdati te iste zločince i zločine. Zato sam te i pitao osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? POZDRAV CIJELOJ HRVATSKOJ DOMOVINI iz ... prikaži još!z srca HRVATSKE DALMACIJE.

    • BESTpartizan 18:34 07.Svibanj 2020.

      proljevu dosadni razumio si ti dobro sta ja govorim veličaj idalj svig idola pavelića đubre jedno,,,,,, komunisti su te doveli ured u i opet ce a kad sdp dobije vlast tad ces revat ujo. nisi ti ni dalmatina ni hrvat nego ERO

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:35 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac,volio bi da mi nađeš dio mog komentara u kojem veličam pavelića i gdje kažem da je on moj idol. Ja nisam dvolična pizda koja opravdava ili negira bilo koji zločin. Moje mišljenje o ustašama, hitleru, paveliću i općenito o ... prikaži još!o svim zločincima i zločinima sam ti 1001 puta rekao, dok ti nisi odgovorio iti jednom na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:38 07.Svibanj 2020.

      To dali će sdp doći na vlast u HRVATSKOJ DRŽAVI me ni najmanje ne zabrinjava. Čmeljavci bili, čmeljavci ostali. Pogledaj moju sliku malo detaljnije pa će ti biti jasno zašto me ne brine tko je na vlasti.

    • BESTpartizan 19:46 07.Svibanj 2020.

      ti si ljubitelj pavelića osudujes li zloćin ustaske??????? pada ti zivis u HERCEG BOSNI

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:04 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, po čemu ti misliš da sam ja ljubitelj pavelića a iz srca HRVATSKE DALMACIJE?

    • BESTpartizan 20:40 07.Svibanj 2020.

      nisi ti z sca dal,macijwe ona je na jugu hevatska na sjeveru nego si u čitluku to su tvoji, to si dokazao da jesi,, i pljujes po pbjednicima 2 svj rata da ti nije tita govorio bi guten tag, 80 ... prikaži još! posto dalmatinaca ginul je na sutjesci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:31 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, vjeruj što ti srce želi. Imaš moju adresu, moju sliku, moj nadimak po kojem me svi znaju i dođi, uvjeri se, ne moraš se javljati ako te strah. Ali to nije bitno. Ono što je bitno to je da ... prikaži još! odgovoriš na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. 96% DALMATINACA 1990 glasalo za odcjepljenje od jugoslavije.

    • BESTpartizan 22:38 07.Svibanj 2020.

      bitno je da si ti chickenm ine ponavljaj s evise,,,, da i dobili su gucica todorica i kutlu hahaha 300 000 nezaposlenih PREKINI

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:41 08.Svibanj 2020.

      bestZločinac, kuda ti lutaš? Šta ti trabunjaš? Pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio Odgovori na pitanje onako, po školski, "Da, osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je ... prikaži još! i zašto počinio" ili "Ne, neosuđujem SVE zločince i zločine nego samo one koje su počinili drugi."

    • BESTpartizan 10:17 08.Svibanj 2020.

      postajrs dosadan i naporan i glup si

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:40 08.Svibanj 2020.

      bestZločinac, glup ti je tata a ti nikako ne odgovaraš na jednostavno pitanje. Reci, osuđuješ ili ne osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Toliko si valjda sposoban?

  • Avatar KimberlyHE77
    KimberlyHE77 01:02 30.Travanj 2020.

    Bok! Molim vаs, glаsajte zа mojе егotsке fоtografijе na mojоj strаnici – w︆︅︆w︅︆w︆︅︆.︅︆︆Ki︆︆︆s︅s︆︅︆︆To︆︅︆︆k︆︅︆.︆︆c︅︆︆o︆︆m

  • Fessel 00:27 30.Travanj 2020.

    well!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.