Top News
44262 prikaza

Hrvatska puna lažnih pravnika, ekonomista, policajaca...

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 17:09 14.Siječanj 2019.

    rvacka

  • podluprenjkico 09:16 15.Siječanj 2019.

    Pa zato i je država ovoliko sasrana kad je vode nepismene seronje,ali ovako nam i treiba i nek i dalje prodaju Maglu dokle ima budala da je kupuju.

  • VragVražji 22:16 14.Siječanj 2019.

    Čega se bojite lažnjaci? Diplomu vam mogu uzeti, ali znanje ne mogu. Ahahahhaaaa..

  • Ekonomist 09:07 20.Siječanj 2019.

    Nije mi jasno zašto su kao primjer uzeli diplomu iz Srbije i to od prije rata! Kao da se u Hrvatskoj ne izdaju lažne doplome. Slučajno sam ja završio istu Višu ekonomsku školu u Beogradu godinu dana kasnije a upisao ... prikaži još! sam se 1984. Nakon toga sam bio živio u Hrvatskoj skoro dvadeset godina ali posla s tom diplomom, koju mi je "prevodio" sudski tumač za njemački, nisam bio dobio. Moguće da je tamo i bilo lažnih diploma ali znatno manje nego što ih danas ima! Uzeti za primjer diplomu iz 1986. pa još

  • Avatar Srećko Tikvenjak
    sting 17:46 14.Siječanj 2019.

    apsolutno točno...rak rana...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.