Top News
56177 prikaza

Nije slušao CIA-u: Najavili su mu da će korona 'satrati' SAD

Komentari 509 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BarbaraXM76
    BarbaraXM76 22:13 19.Travanj 2020.

    Kimberly, 36. w­­w­­w­­.­­X­­x­­l­­a­­d­­y­­.­­x­­y­­z

  • Stevica_Horvat 18:47 01.Travanj 2020.

    "Novinarska" tvornica užasa. Trump je prvi na Zapadu zabranio letove iz Kine radi čega su ga zvali i ksenofobom. Najgore su pogođeni lijevoliberalni multinacionalni gradovi sa velikom kineskom populacijom. Sapienti sat.

    • BESTpartizan 10:05 02.Travanj 2020.

      tup si zabranio letove s sada je 400 00 zarazenih zakasnmio je 4 tjedna sad nek place

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:58 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 18:06 02.Travanj 2020.

      Uzvidniče nacisto partizani su te pobijedili zato budi dobar sroljo islavi 22 lipnja

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:58 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, pošto nisam nacista i nisu me nikakvi partizani pobijedili ne znam zašto to stalno pišeš. Vjerovatno zato što izbjegavaš odgovoriti na pitanje osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 19:59 02.Travanj 2020.

      ogovaram i na pitanje provokatoru jesi bio na grobu svog idola maxa luburica ubojice djece?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:11 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, vidim da nisi shvatio. Ustaše, pavelić, ndh nisu moj đir, ja osuđujem SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? To sam već puuuno puta napisao ali si ti dovoljno ... prikaži još! glup da ne možeš shvatiti. Zato te opet pitam osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:16 02.Travanj 2020.

      ne srami sre svojih djedova ujo,,,, kazem ti da si glup hihihi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:25 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, ja se ne trebam sramiti mojih predaka ali koliko vidim ti bi trebao ili bi se barem oni trebali sramiti tebe. Ali evo ti prilike da se iskupiš, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i ... prikaži još! zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:50 02.Travanj 2020.

      da još te boli 1945 i austria

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:20 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, svima je jasno da si glup, ali da ne možeš odgovoriti na najjednostavnije pitanje je apsolutni dokaz o tvojoj niskoj razini inteligencije. Evo, opet te pitam, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ... prikaži još! ideojogije ili politike ih je počinio?

    • Hornet 00:00 03.Travanj 2020.

      Marksisti su ti kao i nacisti, ista govna. Ovaj Bestpartizan je klasicni primjer. Kad nema argumanata, onda vrijedja a vjerojatno bi i ubio da moze. Sad je pobjegao u svoj safe space.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:08 03.Travanj 2020.

      Bravo Hornet. Ovom bestZločincu sam dao adresu i može vidjeti moju profilnu sliku tako da me može prepoznati, na koju može doći i prebiti me. Misliš da je došao. Već ga godinu i više pitam isto pitanje o zločinima ali ... prikaži još!ali baš kako si i rekao kad nema argumenata i hrabrosti za susret u živo onda se okrene ponašanju internet ratnika. Po američkom sjw.

    • BESTpartizan 10:04 03.Travanj 2020.

      hornet tvoj dečko ustasa je prvi počeo partizaninisu kukavie kao ustase vi ste bjezali uasutriju

    • BESTpartizan 10:06 03.Travanj 2020.

      U zvidnice boli li te nesto?ma tebe bi pojeo balavce za dorucak adresu si dao svom dečlu ne srami se sta si gay ustašo da li si sao paveliću na grob pm

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:22 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, malo si se zapljuvao od bijesa. Pa onda dođi na adresu koju sam ti dao i pojedi me za doručak. Hahahahaha, čmeljo jedan mali. Kad sam već tu da te upitam osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih ... prikaži još!h je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:23 03.Travanj 2020.

      ....ako nisu zločinci odgovori na pitanje majmune.

    • BESTpartizan 17:42 03.Travanj 2020.

      balavce začepi postajes naporan zijev tito ti je mamu učio pjevati hej slasveni pitaj e i tata ti je bio ujna ne zaboravi ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:46 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, tito Zločinac je daaaavno crko i strunio, raspao se kao i njegova Zločinačka tvorevina jugoslavija. Sad bez tite i bez juge osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:05 03.Travanj 2020.

      tata tti je bio u jna pitaj ga volio je druga tita imama u pionirima gayu

    • Hornet 20:50 03.Travanj 2020.

      izvidnik1 ovaj lik je malo bolestan. Pusti budalu.

    • BESTpartizan 20:56 03.Travanj 2020.

      hornet ujo bolestan si sam cim si desnicar

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:07 03.Travanj 2020.

      Hornet, ovaj bestZločinac je meni zabava. Nije on jedini kojeg ovako gazim po netu. Antife, najveće fašiste novog vremena, obožavam razotkrivati i dovoditi do ludila. Ovaj je već dva mobitela razbio zbog mene. Bio je jedan koji se zvao "antifa" ... prikaži još! obrisao je svoj profil. Dropio sam ga dvije godine. Mene ovo zabavlja.

    • BESTpartizan 09:46 04.Travanj 2020.

      i ti si meni ustašo zabava najveci zločinci ste ili i sada bi vi meni šrpodabali domoljunlje naravmo dasu za tebe fašisti pičkice jer si to fašista ljubitelj hitlera i pavelića , mozes menedropit ustašo probaj ja sam tvrd orah ... prikaži još!ah pokatoličeni srbine idi ucrkvu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:07 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, piši razumljivo da ti mogu odgovoriti normalno a ne da moram kao ti pisati. Smiri se, tvoja histerija neće vratiti strulog titu Zločinca, neće vratiti Zločinačku tvorevinu jugu, neće. Samo će te pitati osuđuješ li SVE zločine bez obzira ... prikaži još!a tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Hahahaha!!!!

    • BESTpartizan 11:20 04.Travanj 2020.

      mozemo mi okvako 800 godina druze dođi udalmaciju pa mi reci ufacu to i parizanima nasima mrš pussy, shvati ovo 22 lipnja je dan AMTOFAŠIZMA pokoni se nasim partuzanima koji su ginuli nasutjeci neretvi zivio drug tito

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:44 04.Travanj 2020.

      best zločinac, AAAAHAHAHAHAHAHAHA, pa jesi li ti vidio što si napisao majmune retardirani, pa ni ja ne bi tako izvrijeđao zločince partizane, zločinca titu i ostale zločince koje ti štuješ. Pa zar njih zastupa takav kreten retardirani.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:45 04.Travanj 2020.

      ... Oooooo Bože hvala ti što si nas riješio Zločinca tite i zločinačke tvorevine juge. Hahahahaha. Pa zar ne vidiš adresu koju sam ti dao, iz srca Hrvatske dalmacije majmune? Ti si stvarno glup ko kamen. Nego osuđuješ li SVE ... prikaži još! zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:51 04.Travanj 2020.

      faco dođi na jug s imenom iprezimenom i onda s kurci ustašo 22 lipnja ceš slaviti nego reci mi jesio mu bio na madridskom groblju svom idolu zločincu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:57 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, gdje na jug, u Hrvatski grad Heroj Dubrovnik? Imaš moju sliku i dođi na adresu koju sam ti dao i pitaj tamo za Izvidnika, svi me znaju. Ako me nema, nazvat će me i stižem u hipu. Jedva čekam ... prikaži još! da me ti premlatiš. To će biti idealna prilika da te snimim na video kako pred svima osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideologije ili politike ih je počinio a posebno Zločinca titu.

    • BESTpartizan 10:06 05.Travanj 2020.

      ustašo bilogdje na partizanski jug ..adresa ce ti biti bleiburg tiuto ti je mamu sredio dobro ustašo pjevat ces hej slaveni ja ti k azem pisam ti usta

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:36 05.Travanj 2020.

      bestZločinac, ti živiš u utopiji, "partizanski gradovi" na jugu. Jugu čega, Afrike, Antartika? O čemu ti pjeniš? Koji je to partizanski grad? Na kraju krajeva dođi ti i ispuni svoje prijetnje, prijetnje jednog malog izbezumljenog miša, internet ratnika. Rekao sam ... prikaži još!m ti već da se ne upuštaš u psovke sa mnom. Opet ćeš razbiti mobitel.

    • BESTpartizan 10:09 06.Travanj 2020.

      paetizanski gradovi su udalmaciji di si ti ustaso

    • BESTpartizan 10:10 06.Travanj 2020.

      ustašo uvik ti piskim usta shvacas to?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:20 06.Travanj 2020.

      bestZločinac, koji gradovi, imenuj ih? I naravno odgovori osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideologije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 11:22 06.Travanj 2020.

      šibeni, split cijeli brac hvar makarska rivijera dubrovnik. ustaso mnogi su ginuli po sutjesci dok su tvoji fašisti provali dalmaciju i ubijali civile neces tasko razbojnice,. mrš u minhen gastrabajteru,

  • darko 17:44 01.Travanj 2020.

    Budimo iskreni nitko nije krenuo na vrijeme pa ni Tramp, ali je istina da je prije svih u Americi shvatio i počeo uvoditi mjere, ali su ga demokrati u kongresu blokirali, to je istina.

  • Avatar BarbaraXM76
    BarbaraXM76 23:01 19.Travanj 2020.

    Dorothy, 20. w­­w­­w­­.­­X­­x­­l­­a­­d­­y­­.­­x­­y­­z

  • irfax 18:54 02.Travanj 2020.

    haha pa americke bolnice prazne, koji fake news, stavljaju na cbs slike iz Italije, propala masonska propaganda protiv Trumpa!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.