Top News
56174 prikaza

Nije slušao CIA-u: Najavili su mu da će korona 'satrati' SAD

Komentari 509 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija Rebic
    govnarasmrti73 14:52 02.Travanj 2020.

    sad cete vidjeti kako ce odjednom ekspresno virus nestati, samo gledajte, dajem im plafon tri tjedna

  • d68af0d710c75db9bbb8ec00594a7945887a2e3d 12:23 02.Travanj 2020.

    Pa on je i prvi rekao da je to gripica i nema problema za veliku Ameriku. Kapital ispred ljudskih života.

  • BESTpartizan 18:34 01.Travanj 2020.

    pravio se pametan

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:54 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 18:06 02.Travanj 2020.

      Uzvidnice zločinac te okotio hihi 1izgubio si 45 zasto kmečiš

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:02 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, ja ne kmečim nego te pitam. Osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Tvoje izbjegavanje je kmečanje ali šta se može, nema Zločinca tite, nema Zločinačke tvorevine ... prikaži još! juge. Tu se vidi tko kmeči, mali miš internet ratnik koji se boji doći na adresu koju sam mu dao da me prebije od batina i natjera da šutim kao što su to činili Zločinci komunisti.

    • BESTpartizan 20:17 02.Travanj 2020.

      ustašo mozemo vako još 90 godina meni ne smeta umorit ces se hahaha nema ti zuđmana a uskoro ti hdz ide zato kmeci lopove

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:35 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, pa ti nemaš pojma koliko meni ovo "komentiranje" s tobom novaca donosi. Ma jebeš novac, koliko meni ovo čini zadovoljstvo. Zamisli kako se ja osjećam kad ti napišem istinu i činjenicu da Zločinca tite nema, da je crko, nema ... prikaži još! više Zločinačke tvorevine jugoslavije, raspala se, Prvi Hrvatski Predsjednik Doktor Franjo Tuđman i mi Hrvatski Branitelji smo ju rasturili.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:38 02.Travanj 2020.

      .... A ti tamo kmečiš. Još kad ti postavim pitanje osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? A ti od muke i bijesa počneš pisati tako da ni ... prikaži još! sam ne znaš što si napisao ja se valjam od smijeha. Malo me uhvati nostalgija kad se sjetim tvoje mame u raznim pozama ali srest ćemo se ja i ona opet. Napravit ću joj boljeg sina od tebe.

    • BESTpartizan 20:49 02.Travanj 2020.

      tuđman ti je dušpe reasturio grobari ga obozavaju haha prvi predsjednik nk partizan ima da ga voliš poslat cu ti sliku franjinu iz 1945 haha gayu zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:14 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, dođi na adresu koju sam ti dao i batinama me natjeraj da začepim. Nego da te pitam ka si već tu, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 10:07 03.Travanj 2020.

      haha zacepi majmune

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:31 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, majmun ti je začepio mamu i napravio tebe. Ali da te pitam kad si već tu osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:39 03.Travanj 2020.

      boljie idi na wc ustašo i zacepi balavce

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:21 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, rekao sam ti kako me možeš natjerati da začepim a samoinicijativno ću ti i bez prisile začepiti mamu. Zamisli tu sliku u glavi kako ti čepim mamu s guza ovako balav. Divota! Ali u svakom slučaju te moram pitati, ... prikaži još! osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:07 03.Travanj 2020.

      pa tebe ozada prase hosovci i zng ne srami se hrvatino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:59 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, mama napreduje u vještinama. Nisam ni očekivao od malog, dvoličnog miša odgovor na konkretno pitanje što ne znači da ću ti prestati postavljati konkretno pitanje u bilo kojem tekstu i bilo kojem komentaru. Znači, osuđuješ li SVE zločine bez ... prikaži još! obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 09:45 04.Travanj 2020.

      1991 vjestine si ostavio u hdzu dok sih prasio

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:57 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, hajde ponovo napiši ali tako da i ti znaš što si napisao. Znači, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 11:21 04.Travanj 2020.

      pitam te kučko da li si za hitlera

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:49 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, mama ti je kučka ali već sam ti odgovorio da nisam ni za jednog zločinca pa samim tim nisam ni za hitlera ali kad se već ispitujemo osuđuješ li ti SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je ... prikaži još! počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:49 04.Travanj 2020.

      kucko zacepi zaudaras

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:45 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, dođi na adresu koju sam ti poslao i natjeraj me da začepim. Stisni muda i batinama me prisili da začepim internet ratniče, mali mišu. Nemoj se upuštati sa mnom u vrijeđanje i psovanje. Bolje ti je da odgovoriš na ... prikaži još! pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 10:07 05.Travanj 2020.

      napiši me i prezime sreco pa das ter vidimo junacino, kazem ti lijepo 1945 ste porazeni ustašo tudman ihebrang i bobetko su vas setali hahaha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:50 05.Travanj 2020.

      bestZločinac, imaš adresu koju sam ti dao, imaš moju sliku profila i možeš me prepoznati. Kad dođeš na adresu ako me nema pitaj nekoga tamo, svi me znaju, nazvat će me mobitelom i u trenu stižem. Onda me natjeraj da ... prikaži još! ušutim i da prestanem govoriti ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:51 05.Travanj 2020.

      ...istinu o zločinima tite i partizana. Možeš dati nekom drugom, hrabrijem ljubitelju zločinaca pa neka on dođe umjesto tebe jer je jasno da ti nemaš muda za to. Pokaži ti svoje lice mišu mali. Dođi. Osuđuješ li SVE zločine bez ... prikaži još!z obzira tko ih je počinio i zbog koje ideologije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 10:07 06.Travanj 2020.

      opet pičkica prica onekoj adresi stavi m i prezime i dođi u partizanske gradove sroljo p vici zadom ne bi se dobro prosao posto si pičkica internetska kao 1991 bio si u bunkeru hahaha pičkica zacvepi

  • Alokin 08:21 02.Travanj 2020.

    Zna CIA,coronavirus, je juhica iz njihove kuhinje.

    • BESTpartizan 10:05 02.Travanj 2020.

      je zarazili sami sebe to je od šišmiša došlo nek virus

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 17:58 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 18:05 02.Travanj 2020.

      U zvidnice ponavljasse ko papiga mamicu ti izgubili ste 1945 ope trcis za mnom gay si?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:56 02.Travanj 2020.

      beszZločinac, ja nisam nikada izgubio a pogotovo ne tamo nekad prije mog rođenja. Ustaše, ndh i pavelić su za mene zločinci jer nisam dvoličan. Pozdravi svoju mamicu od mene, samo joj pokaži sliku i sjetit će se odmah tko ju ... prikaži još! pozdravlja. Odgovori mišu mali, internet ratniče osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:00 02.Travanj 2020.

      sroljo ti mozes samo da svoije utase trošiš dečko ti je bujanec???

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:14 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, šta kaže mama, hoće li opet onako, malo na brzaka, s nogu, pa na koljena? Odgovori na pitanje, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:15 02.Travanj 2020.

      kazem ti da te bujanec treba trošiti ustašo partizani nisu radili zločine pitaj mamu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:23 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, pitao sam tvoju mamu i nije mogla odgovoriti bila su joj puna usta. Znači, ako ti kažeš da partizani nisu činili zločine onda možeš slobodno odgovoriti da osuđuješ SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ... prikaži još! ideojogije ili politike ih je počinio? Jel tako?

    • BESTpartizan 20:51 02.Travanj 2020.

      opet ti ponavkjam jesi bio svom krepanom paveliću u madridu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:36 02.Travanj 2020.

      bestZločinac, ponovo te pitam ako ti kažeš da partizani nisu činili zločine onda možeš slobodno odgovoriti da osuđuješ SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? Jel tako?

    • BESTpartizan 10:06 03.Travanj 2020.

      ponavljam sjecas li se 1945

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:25 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, ne sjećam se 1945, ali se jako dobro sjećam 1990 i rušenja jugoslavije. Ali šala na stranu osuđuješ li ti SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:41 03.Travanj 2020.

      osuđujes li ahmice i oluju gayu?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:42 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, ja osuđujem SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio? O tome što je zločin netko drugi odlučuje. Veličanstvenu, Pravednu, Opravdanu VRO"OLUJA" zločinom smatraju samo oni koji su pobjegli i ... prikaži još!i nisu uspjeli ostvariti "vekovni san" o velikoj srbiji jer su kukavice i nesposobni. Sad traže opravdanje za tu svoju nesposobnost. Ahmići, ako je bio zločin onda nema razloga da se ne osudi, dakle, Zločin u Ahmićima osuđujem.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:43 03.Travanj 2020.

      ... ali da te pitam, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 20:05 03.Travanj 2020.

      majmune zacepi i idi na wc

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:42 03.Travanj 2020.

      bestZločinac, nisam ni očekivao od malog, dvoličnog miša odgovor na konkretno pitanje što ne znači da ću ti prestati postavljati konkretno pitanje u bilo kojem tekstu i bilo kojem komentaru. Znači, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je ... prikaži još! počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 09:49 04.Travanj 2020.

      hahaha samo ti ponavljsaj gayu to mene zabavlja jer drugo ne znas ni napisati ustašop nego reci mi jesi m bio umadridu ustašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:33 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, znam da tvoj zakržljali mozak nije u stanju prihvatiti istinu o meni da nisam ustaša ali ću te svakako pitati osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 17:52 04.Travanj 2020.

      kazem i s komunistom ne mozes tako razgovarat sad zini da te zekanovic razvali i bujanec da li te popovi u crkv diraju

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:06 04.Travanj 2020.

      bestZločinac, ti si bolestan i seksualno ugrožen, stalno spominješ homoseksualnost? Nedostaje ti dečko dok si u samoizolaciji? Sa zločincima komunistima pogotovo mogu pričati kako hoću jer su zločinci i najveći fašisti novijeg doba a ti im nisi ni do koljena. ... prikaži još! Ti si u stvari nešto kao picajzla u gaćama ušljivog partizana. Sa tobom u stvari ne pričam nego se sprdam i zabavljam dok pijuckam kavicu.

    • BESTpartizan 10:04 05.Travanj 2020.

      tebi fa kita jer si gay trcis za mnom ustašo kukavico rekao sam ti piši s imenom i prezimenmom idodi u partizanska mjesta igradove da vidimo kako ćeš proći sroljo, kazem ti da imas decka bujaneca , za mene su ... prikaži još!su stasi fašisti koji su porazeni... picajlozo fićfiricxu jesimu se poklonio umadridu stašo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:30 05.Travanj 2020.

      bestZločinac, hahahahah!!!! dođi ti na adresu koju sam ti dao i pokaži mi ti čmeljo, ljubitelju zločinaca partizana kako ću proći. Koji su to "partizanski" gradovi? Ali da te pitam,osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i ... prikaži još! zbog koje ideologije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 10:11 06.Travanj 2020.

      ustaso opet on o izmisljeboj adresi stavi si svoje ime i prezime pićkice veličas li još pavelića dobro smo vas 1945 porazili sjecas se biotke za opdzak jeli ti djeda zločinac to pricao?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:22 06.Travanj 2020.

      bestZločinac, dođi na adresu i povedi ekipu,tvoja mama mora doći obavezno. Moramo se prisjetiti starih vremena kad je tek učila zanat. Stisni muda i dođi. Željno te očekujem da mi ovo sve kažeš u lice.

    • BESTpartizan 11:30 06.Travanj 2020.

      madaj opet tvoja imaginarna asdresa ustašo,, ma tebio treba decko gayu haha.... kazem ti pičkice ne srami s sta voliš muskarce samo ti kazem dođi u dalmaciju pa vikni za dom spremni, kukasvico hahaha doiđši napiši ime i prezime ovdje

    • BESTpartizan 11:35 06.Travanj 2020.

      druze tito mi ti se kunemoooooo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:21 06.Travanj 2020.

      bestZločinac, odgovori, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideologije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 18:12 06.Travanj 2020.

      pjevaj partizanske pjesme bit ces bolji čovjek

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:05 06.Travanj 2020.

      bestZločinac, odgovori, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideologije ili politike ih je počinio?

    • BESTpartizan 19:21 06.Travanj 2020.

      to je sve sta znas pisati bojiš se ozne?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.